icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Послуга на даний момент не доступна

Fast Forword

Fast Forword - це заснована на нейронауці, комп'ютерна корекційна методика, виконана у вигляді ігор-вправ. Завдяки заняттям за цією методикою нарощуються і зміцнюються нейронні зв'язки в областях головного мозку, що відповідають за розвиток усного та писемного мовлення.

Комп'ютерна програма Fast Forword

Більше 20 років американські дослідники проводили роботу над вивченням дитячого звукового сприйняття, паралельно розвиваючи ефективні логопедичні програми з корекції мовлення. На практиці проводилися заняття з учнями початкових класів за допомогою комп'ютерної програми. Учні прослуховували звукові сигнали, після чого їм необхідно було повторити порядок відтворення на клавіатурі.

Цей принцип був покладений в основу всесвітньо відомої програми Fast ForWord, а її ефективність доведена не тільки в роботі з дитячими групами, але і з дорослими. У розробці брали участь більше десятка вчених, які об'єдналися в корпорацію Scientific Learning і запатентували продукт своєї спільної праці. У підсумку в 1996 році побачив світ перший прототип програмного забезпечення, яке в перекладі українською звучить, як «Швидко за словом».

Для чого призначена програма

При її регулярному застосуванні відбувається формування фундаменту мовних навичок, а також збільшення швидкості звукового сприйняття і обробки інформації.

Програма Fast ForWord випускається на англійській мові, але це зовсім не є перешкодою для її ефективного використання по всьому світу. Адже вона не вчить дитину мови в повному розумінні цього слова, але вкрай позитивно надалі впливає на здатність дитини вчитися читати і писати. Як показує практика, використання даної методики дає помітні результати в комплексному лікуванні дитячого аутизму.

Спочатку звуки транслюються з комп'ютера через навушники в уповільненому режимі, а в міру занять швидкість збільшується. В середньому результати досягаються в період від півтора до двох місяців. В результаті регулярних занять діти стають більш товариськими, а також значно краще сприймають інформацію, що надходить. Крім того, автоматично відбувається корекція психоемоційного стану дитини, зростання посидючості і концентрації уваги.

Додаткова інформація

Посилання:

  1. Відео-приклади ігор.
  2. Відео про програму (підготовлено центром Прогноз).
  3. Demo - версія гри Fast ForWord.

Далі: - у вікні, виберіть вкладку Demos праворуч від My Assignments - в боксі Language v.2 (найперша серія для дошкільнят і людей, які не володіють англійською мовою) Ви побачите список вправ, з них 4 є звуковими (Sky Gym, Hoop Nut, Whalien Match, Moon Ranch), решта - словникові (Ele-Bot, Robo-Dog, Space Commander).

Спробуйте спочатку звукові (вибирайте Early Levels).

Успіхів Вам і Вашим дітям!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті