icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Фізична реабілітація дітей

Завершальний етап лікування, який дає можливість адаптувати дитину до повсякденного життя з меншими фізичними та психоемоційними навантаженнями. Пропонуємо класичні, новітні й унікальні методики, що допомагають відновити функції, які були втрачені або декомпенсовані внаслідок перенесеної травми або захворювання.

Фізична реабілітація дітей у Києві

Фізична реабілітація дітей у Києві

Ваша дитина хворіє на ДЦП? Або перенесла важку травму? Фізичну реабілітацію дітей у Києві можна провести в «Центрі Стимуляції Мозку», у якому працюють досвідчені фахівці різних напрямів і створені максимально комфортні умови для ефективної допомоги.

Фізична реабілітація — це комплекс процедур, спрямований на відновлення функцій, які були втрачені або декомпенсовані внаслідок перенесеної травми або захворювання. Для роботи з дитиною можуть залучатися реабілітологи, фізіотерапевти, рефлексотерапевти, фахівці з ЛФК, масажу, мануальної терапії, остеопатії та інших напрямів відновної медицини, а також лікарі вузьких спеціалізацій. Фізична реабілітація дітей — це один із профільних напрямів роботи ЦСМ, і для її проведення в клініці можуть застосовуватися всі класичні, новітні й унікальні методики. Усі послуги надаються в суворій відповідності з міжнародними стандартами якості.

Коли та для чого дітям потрібна фізична реабілітація?

Реабілітація — це важливий завершальний етап лікування багатьох захворювань або травм. З огляду на патологію вона може проводитися безпосередньо після проведеного курсу лікування або виконується періодично для підтримання та поліпшення одержаних результатів.

Для реабілітації дітей можуть залучатися виключно фахівці з вищою медичною освітою та досвідом роботи. Вона проводиться в умовах спеціалізованих реабілітаційних центрів або клінік під контролем лікарів.

В основу фізичної реабілітації входить ЛФК, різні методи масажу, фізіопроцедури, кінезіотерапія, сенсорна інтеграція, кінезіотейпування та інші спрямовані на відновлення втрачених функцій процедури. За потреби фізична реабілітація охоплює прийом необхідних препаратів. У «Центрі Стимуляції Мозку» для реабілітації дітей можуть залучатися не тільки реабілітологи та лікарі фізіотерапевтичного напряму, але й такі профільні фахівці, як невролог, педіатр тощо.

Командна робота й індивідуальний підхід до кожної дитини допомагає вирішувати всі основні завдання фізичної реабілітації:

Симптоми

Курс реабілітації може рекомендуватися у разі наявності таких симптомів:

Захворювання

Плани реабілітації складаються з огляду на реабілітаційний діагноз пацієнта, який встановлюється на етапі обстеження дитини. Необхідність фізичної реабілітації дітей найчастіше виникає при таких діагнозах і станах:

Зателефонувавши до контакт-центру ЦСМ і назвавши діагноз вашої дитини, ви зможете дізнатися, чи можна пройти реабілітацію в клініці та які відновлювальні методи можуть пропонуватися нашими фахівцями.

Методи фізичної реабілітації дітей

У «Центрі Стимуляції Мозку» до плану фізичної реабілітації дітей можуть належати такі процедури:

Для складання індивідуальної програми реабілітації проводиться комплексне обстеження дитини, складається план заходів і проводяться необхідні процедури. Після завершення курсу батькам або опікунам пацієнта даються рекомендації про методи фізичної реабілітації для самостійного виконання.

Ефективність фізичної реабілітації дітей

Фізична реабілітація дітей — це можливість адаптувати дитину до повсякденного життя з меншими фізичними та психоемоційними навантаженнями. Вона буде ефективною, якщо робота з фахівцями почнеться вчасно та буде безперервною, комплексною, індивідуальною та колективною. Кожен етап фізичної реабілітації проводиться в певній послідовності та готує дитину до нових досягнень.

Реабілітаційний курс допомагає досягати повного або часткового відновлення порушених функцій. Його результати допомагають дітям максимально адаптуватися в соціумі й істотно полегшують життя не лише маленького пацієнта, але і його близьких.

Наші переваги

 1. Лікарі вищої та першої категорії з багаторічним досвідом роботи з дітьми різного віку.
 2. Мультидисциплінарний та індивідуальний підхід.
 3. Сучасна ліцензована апаратура від світових лідерів.
 4. Можливість реабілітації навіть при вкрай важких діагнозах.
 5. Комфортні умови перебування в центрі.
 6. Відмінне поєднання доступної вартості реабілітації та її якості.
 7. Можливість проведення фізичної реабілітація дітей-інвалідів за рахунок бюджетних коштів за спеціальними програмами від держави (Постанова 309 Міністерства соціальної політики).

Лікарі

Вам необхідні послуги з ефективної фізичної реабілітації дітей у Києві? Звертайтеся до «Центру Стимуляції Мозку», зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, або заповнюйте спеціальну форму для онлайн запису чи зворотного дзвінка. Досвідчені реабілітологи докладуть максимум зусиль для ефективного відновлення вашої дитини!

Фахівці

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CA1. Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

  45 хвилин

 • PRA4. Масаж лікувальний спини (дорослий)

  30 хвилин

 • PRA5. Масаж лікувальний загальний дорослий

  60 хвилин

 • PRC3. ЛФК Дитячий

  30 хвилин

 • CA10. Консультація кінезіотерапевта

  30 хвилин

Вiдгуки

Эльмира Ахмедова 27.10.2021

5.0
5.0

Физическая реабилитация детей

Хочу выразить благодарность всему персоналу клиники ЦСМ за их сложный и плодотворный труд! Их отношение к детям с особенностями развития и к родителям таких детей - это бесценно. Мы с сыном делали анализы и проходили курс физической реабилитации , остались очень довольны. Программа курса была составлена специально под ребенка и его потребности, а каждая процедура проходила в спокойной и благоприятной обстановке. Методики, которые использовал наш реабилитолог, дали хорошие результаты! Могу рекомендовать ЦСМ всем родителей детей с ДЦП и другими заболеваниями.

Ирина Владимировна 01.08.2021

5.0
5.0

Физическая реабилитация детей

Обращалась в клинику ЦСМ со своим сыном, который получил тяжелую травму в ДТП. Сначала нас направили к неврологу, а он назначил анализы и обследования. После этого врач составил программу реабилитации, в которую входили разные физиопроцедуры, массажи. Состояние сына после окончания курса улучшилось. Заметила, что головные боли стали реже, подвижность суставов восстановилась. Благодарю реабилитологов ЦСМ за их прекрасную работу!

Виктория 15.07.2021

5.0
5.0

Физическая реабилитация детей

Рекомендую клинику ЦСМ на проспекте Василия Порика 13б мамам, у которых детки с диагнозом ДЦП. У дочки сложный случай, нам не могли толком помочь нигде в Киеве. В ЦСМ обратились по отзывам. В первую очередь мне понравилось отношение врачей, их подход к болезни. Нас взяли на реабилитацию, каждая процедура была расписана. Реабилитологи в клинике просто замечательные, они отлично находят подход к ребенку! Я уверена, что в будущем мы снова обратимся в эту клинику, так как путь лечения нам предстоит долгий.

Олександр 19.04.2021

5.0
5.0

Фізична реабілітація дітей

Чудова клініка та професійні реабілітологи! У дитини геміпарез, тому вона потребує проходження курсу фізичної реабілітації. Ми були на прийомі в невролога, пройшли обстеження. Нашим реабілітологом був Євген Петрович - дуже приємний чоловік, який знає свою справу та вміє спілкуватись з дітьми. Мені сподобалось відношення спеціалістів до дитини, якість обладнання та сучасні методики, які використовують в клініці. Хочу подякувати всім лікарям ЦСМ за велику та добру справу, яку вони роблять для хворих діток.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті