icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Послуга на даний момент не доступна

Мануальна терапія

Мануальна терапія для дітей – методи фізичного впливу на організм за допомогою контакту рук лікаря з тілом пацієнта.

Мануальна терапія для дітей

Мануальна терапія для дітей

Мануальна терапія - це комплекс методів лікування і діагностики, які проводяться за допомогою контакту рук лікаря з тілом пацієнта і фізичного впливу на організм. В першу чергу - на м'язи, хребет і суглоби. Кожен сеанс мануальної терапії в нашій клініці - це крок на шляху до поліпшення самопочуття, оздоровлення організму, відновленню природного рухового резерву суглобів і повноцінного функціонування органів.

Мануальна терапія і масаж - зовсім не одне і те ж. Якщо масаж орієнтований на гармонізацію емоційного стану і релаксацію організму - то курси мануальної терапії є вид лікування і спрямовані на досягнення повноцінного терапевтичного результату. І якщо масаж опрацьовує виключно м'які тканини і підшкірні структури - то мануальна терапія контрольованої силою впливає на кістково-суглобовий апарат, м'язи і м'язові фасції, зв'язки, судини, лімфатичні вузли і внутрішні органи.

Заснована на лікувальних принципах неврології, вертебрології, ортопедії, спортивної медицини та біомеханічної дії на тканинні структури людини, мануальна терапія стала невід'ємним компонентом в програмах лікування та реабілітації дітей і дорослих. Унаслідок необхідності багажу спеціальних знань, центром мануальної терапії вважається тільки спеціалізований медичний заклад - і ні в якому разі не масажний кабінет при салоні краси або фітнес-клубі.

Показання до мануальної терапії у дітей:

 • міалгія;
 • корінцевий синдром;
 • блокування (заклинювання) суглоба;
 • розлад кровообігу вертеброгенної природи;
 • невралгія;
 • м'язова контрактура;
 • відновний період після травм і операцій;
 • функціональні розлади внутрішніх органів;
 • постінсультна реабілітація;
 • розумове та фізичне недорозвинення дітей;
 • викривлення хребта і порушення постави (сколіоз);
 • мігрень, запаморочення і наслідки черепно-мозкових травм;
 • серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, вегето-судинна дистонія, артеріальна гіпертензія і гіпотензія);
 • захворювання опорно-рухового апарату (артрит, артроз, остеохондроз, міжхребцева грижа, радикуліт).

Протипоказання до мануальної терапії:

 • остеопороз;
 • гостре порушення кровообігу;
 • онкопатологія;
 • травми і переломи в гострому періоді;
 • запально-дегенеративні процеси в суглобах (ревматоїдний артрит).

Техніки та напрямки мануальної терапії для дітей

Останні півтора століття лікарської практики подарували світові класичні техніки, які застосовуються в реабілітаційній медицині і вертебрології.

 1. Маніпуляційна (активна техніка).
  В основі цієї техніки - короткі поштовхи помірної сили. Впливу частіше піддаються хребетний стовп і крижі. Маніпуляційна мануальна терапія хребта відновлює здорову рухливість хребетних відділів, усуває защемлення нервових корінців і розслабляє м'язово-зв'язковий апарат. Мануальна терапія при остеохондрозі легкого ступеня частіше виступає як монотерапія, для відновлення знадобиться 1-3 сеансу.
 2. Мобілізаційна (пасивна техніка).
  Мануальна мобілізація покликана дбайливо витягувати хребці, нахиляти хребет. В результаті такого впливу поліпшується відтік лімфи з м'яких тканин і проходить набряклість, нормалізується місцеве кровопостачання і живлення тканин, активізується рухова здатність суглобів.
  Мобілізаційна мануальна терапія при сколіозі усуває функціональну блокаду і обмеження рухливості в хребцях, коригує поставу. Мануальна терапія суглобів розтягує укорочені спазмом м'яза і покращує рухливість.
 3. М'які техніки.
  Головна особливість м'яких технік - заміна різких рухів делікатними і щадними дотиками. Призначення - усунути больовий синдром, зняти нервову і м'язову напругу, поліпшити стан і рухливість м'язово-зв'язкового апарату. У мануальної терапії також класифікуються напрямки, які застосовуються в лікувально-відновлювальної практиці.

У мануальної терапії також класифікуються напрямки, які застосовуються в лікувально-відновлювальної практиці.

 • Міофасціальна терапія (МФТ)
  Застосовує дбайливе розтягнення і активізацію м'язів з метою зняття больового синдрому і стимуляції самовідновлення.
 • Краніосакральна терапія (КСТ)
  Відновлює природний мікродвігательний ритм кісток черепа, нормалізує церебральний кровообіг.
 • Вісцелярна терапія
  Нормалізує функції внутрішніх органів за допомогою легкого тиску і стуку.
 • Артро-вертебральна терапія
  Відрізняється використанням різких рухів. Відновлює рухливість хребта і суглобів.

Діагностика, лікування та профілактика методами мануальної терапії

Наш Центр стимуляції мозку - це дитяча та доросла мануальна терапія в Києві, спрямована на повноцінну реабілітацію після травм, хвороб і операцій.

Мануальна терапія - лікування комфортне, але в той же час складне. Досягнутий результат впливає на подальший ритм життя людини. Професійний лікар-остеопат або мануальний терапевт нашої клініки в Києві здатен провести ручну діагностику і підібрати комплекс маніпуляцій з урахуванням віку і стану конкретного пацієнта. Вплив може як розслабляти, так і тонізувати: на це впливають свідчення і терапевтичні цілі.

Наша клініка мануальної терапії в Києві застосовує техніки виконання в лікувально-профілактичних цілях - але також і для діагностики. Мануальна діагностика у своєму розпорядженні власні техніками (пальпація, розтягнення, тиск), кожна з яких досліджує групи м'язів і суглоби. При необхідності рекомендується дообстеження у невропатолога або хірурга.

Ціни на мануальну терапію складаються з декількох факторів, але головний - це серйозність проблеми, що стала показанням до лікування, і тривалість курсу. Профілактичний курс складається з 1-3 сеансів. Лікувальний курс становить 5-7 сеансів. Гострі стани полегшуються одним щотижневим сеансом.

Люди пізнають світ за допомогою дотиків. Дотиками також виявляються прихильність, симпатія, повага і любов. У нашій клініці грамотний і технічний дотик рук мануального терапевта застосовується з метою лікування. Мануальна терапія для дітей і дорослих в нашому Центрі стимуляції мозку - це приємний спосіб усунути біль, блоки, контрактури і рухові обмеження, відновити природну біомеханіку, підвищити життєвий тонус організму і повернути ослабленому тілу сили, а духу бадьорість.

Фахівці

Жук Олександр Вікторович
Жук Олександр Вікторович

Остеопат, краніосакральний терапевт

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • PRA3. Масаж лікувальний комірцевої зони (дорослий)

  30 хвилин

 • PRC6. Масаж лікувальний загальний дитячий (до 13 років)

  40 хвилин

 • PRA5. Масаж лікувальний загальний дорослий

  60 хвилин

 • PRC8. Масаж Гуаша загальний Дитячий

  30 хвилин

 • AMC2. Сеанс остеопатії для дітей

  1050 грн

  60 хвилин

Вiдгуки

Наталья 26.08.2020

5.0
5.0

Мануальная терапия для детей

Спасибо, Александр Викторович! Проходил у него Миофасциальную терапию, результат на лицо.

Карина 12.06.2020

5.0
5.0

Мануальная терапия для детей

Сестра после, трех операций на голеностопе, не могла ходить, Только тут смогли поставить ее на ноги. Мы всей семьей очень вам благодарны.

Маргарита Александровна 30.04.2020

4.0
4.0

Мануальная терапия для детей

Хочу сказать спасибо большое за правильное и быстрое лечение! Единственный минус - только по записи.

Юлия 08.02.2020

5.0
5.0

Мануальная терапия для детей

Здравствуйте, ребенок проходил реабилитацию после сильной травмы ( пол года с аппаратом Илизарова ) у доктора Жук Александра Викторовича. Хочу выразить огромную благодарность. Мы пыталась восстановится самостоятельно, накупили кучу тренажеров с экрана телека, в надежде на чудо. Мы посещали всевозможных платных врачей реабилитологов в клиниках. Но только Но только Александр Викторович Остеопат, краниосакральный терапевт предложила эффективную схему методом мануальной терапии. После прохождения 7 сеансов. Марк смог встать на ногу и сделать несколько шагов по комнате без костылей. За что очень благодарна доктору. Александр Викторович очень грамотный доктор-мануальщик, с ним легко найти общий язык, он раскладывает все по полочкам, досконально объясняет любые аспекты лечения и все процессы, ищет индивидуальный подход. Не "высасывает" деньги, назначая многотысячные препараты, все только "по делу", ничего лишнего. Никаких назначений, пока я не сдала анализы, не было, что тоже очень важно. Также нам был подобрана специальная гимнастика и выданы рекомендации по соблюдение диеты исходя из диагноза. Действительно, врач с большой буквы! Очень рада, что обратилась именно к нему.

Богдан 29.12.2019

5.0
5.0

Мануальная терапия для детей

Нарушен вестибулярный аппарат, а на новой работе , необходимо летать на самолете. Обратился в клинику, к мануальщику. Прошел курс артро - вестибулярной терапии, проблема рассосалась.

Яна Сергеевна 12.11.2019

5.0
5.0

Мануальная терапия для детей

Большое спасибо врачу-остеопату за висцеральную терапию, которую проходила моя 16 летняя дочь. Для молодой девушки это непростое испытание! Но благодаря чуткости доктора все прошло хорошо. Александр Викторович внимательно осмотрел, успокоил и дал необходимые рекомендации. Мы очень рады, что попали к такому замечательному врачу. Спасибо!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті