icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Стовбурові клітини

Ми досягли успіху в отриманні максимальної ефективності в застосуванні стовбурових клітин

Стовбурові клітини в клініці ЦСМ у Києві: передовий метод лікування та дослідження. Ми відомі своєю високотехнологічною інфраструктурою та висококваліфікованими фахівцями, які використовують стовбурові клітини для лікування різних захворювань. Зверніться до нашої клініки, щоб дізнатися більше про можливості лікування за допомогою стовбурових клітин та отримати консультацію від наших спеціалістів.

стовбурові клітини

Стовбурові клітини в лікуванні різних захворювань, включаючи аутизм

Стовбурові клітини – це дивовижний і універсальний тип клітин людського тіла, який має величезні перспективи для медичних проривів. Вони мають здатність розвиватися в різні типи клітин, що робить їх життєво важливим компонентом у сфері регенеративної медицини. В Україні дослідженню стовбурових клітин та їх застосуванню приділяють значну увагу. Зокрема клініка ЦСМ у Києві використовує даний підхід при лікуванні людей з розладами аутистичного спектру.

Особливості стовбурових клітин

Стовбурові клітини характеризуються своєю дивовижною здатністю перетворюватися на різні типи клітин, включаючи м’язові, нервові та навіть клітини крові. Ця властивість, відома як плюрипотентність, робить їх безцінними при лікуванні різних захворювань і травм. Стовбурові клітини можуть замінити пошкоджені або неправильно функціонуючі клітини, сприяючи відновленню тканин.

Серед захворювань, в лікуванні яких використовуються стовбурові клітини, варто назвати:

Стовбурові клітини можна піддавати генній маніпуляції, щоб вони стали спеціалізованими клітинами, необхідними для відновлення пошкоджених тканин. Це дає нову надію пацієнтам, які раніше мали обмежені можливості лікування.

Використання стовбурових клітин при лікування аутизму

Розлад аутистичного спектру (РАС), або аутизм — це складний стан нервової системи, вилікувати який неможливо. Мова йде про порушення розвитку головного мозку, через які виникають проблеми зі спілкуванням та соціалізацією. Хоча точна причина аутизму залишається невизначеною, ефективність використання стовбурових клітин для його лікування є доведеною.

При залученні даного методу вдається трансформувати їх в клітини мозку та, залучаючи додаткові впливи, досягти покращення мовленнєвих, когнітивних, моторних та інших функцій. Наразі дослідження ефективності використання стовбурових клітин при аутизмі продовжуються.

Як використовують стовбурові клітини при лікуванні аутизму в клініці ЦСМ?

Клініка ЦСМ у Києві активно використовує метод введення стовбурових клітин при лікуванні пацієнтів, котрим діагностовано РАС. При цьому залучається кілька спеціалістів, що забезпечує багатогранний підхід до процесу терапії. Алгоритм лікування є індивідуальним для кожного пацієнта. Проте можна виділити основні його етапи:

  1. Обстеження пацієнта та постановка/підтвердження діагнозу РАС.
  2. Забір крові пацієнта для подальшого вирощування та розмноження стовбурових клітин.
  3. Проведення «стовбурового введення».
  4. Супровід пацієнта спеціалістами – психологом, логопедом, корекційним педагогом, фізіотерапевтом.

Саме такий комплексний підхід дозволяє отримати реальні результати – покращення дрібної та великої моторики, мовлення, наслідування і т. д.

Спеціалісти клініки відслідковують актуальні результати дослідження використання стовбурових клітин при лікуванні аутизму, що дозволяє залучати найбільш сучасні та ефективні методи терапії.

Правильний підбір стратегії лікування

Для досягнення ефективних результатів наша команда використовує в роботі не лише клітинну терапію, а й методи, які допомагають швидше відновити функціонування нервової, травної, серцево-судинної систем та опорно-рухового апарату. Правильний підбір стратегії лікування гарантує нормалізацію обміну речовин та підвищення активності внутрішніх резервів організму.

Основа нашої терапії – це клінічні досягнення світової медицини. Її ефективність доведена великою кількістю досліджень та експериментів. Наведемо декілька прикладів. Лікування сприяє насиченню киснем всіх тканин та рідких середовищ, а також спрямоване на виведення токсичних продуктів.

Сучасні методи нормалізують тонус кровоносних судин та роботу ШКТ, нейтралізуючи метеоризм, здуття та покращуючи склад кишкової мікрофлори. Крім того, налагоджується ментальне здоров'я завдяки відновленню повноцінного функціонування ЦНС, дотримання режимів сну та харчування. Більшість пацієнтів помічають зовнішні зміни та підвищення активності, що обумовлено сприятливим гормональним фоном. Це реальні клінічні результати, об'єднані в одне ціле, щоб продемонструвати дієвість представлених методик і технологій.

Окремо слід виділити унікальну програму для дітей з аутизмом. Це понад 1 400 годин для роботи з кожною дитиною в індивідуальному порядку протягом одного року. Для досягнення поставлених цілей наші фахівці об'єднали понад 10 різних методів лікування, ефективність яких доведена багатьма клінічними дослідженнями. Вони спрямовані на покращення роботи всіх систем та органів, враховуючи конкретні потреби кожного маленького пацієнта. Річна програма для таких дітей реалізується під контролем лікарів та орієнтована на розвиток дитини, реабілітацію, соціалізацію тощо. До неї входять не лише методи лікування, а й щоденні фізичні навантаження, система правильного харчування та інші важливі нюанси, які сприяють досягненню поставленої мети. Термін лікування складає 15 місяців. Тобто щоденно потрібно дотримуватися певних рекомендацій та правильно організовувати спосіб та розпорядок життя дитини з аутизмом, щоб отримати після завершення програми бажаний результат. 

Додаткові переваги:

Завітайте до клініки «Центр Стимуляції Мозку», щоб пройти реабілітаційний курс та значно покращити якість свого життя!

 

Звідки беруть стовбурові клітини?

Стовбурові клітини можуть бути отримані з різних джерел, включаючи пуповинний кінець пуповини, кістковий мозок, жирову тканину та плідні оболонки.

Які особливості стовбурових клітин роблять їх ідеальним матеріалом для лікування?

Стовбурові клітини мають здатність перетворюватися в різні типи клітин організму, що робить їх ідеальними для регенерації тканин та лікування різних захворювань.

Як стовбурові клітини використовуються в медицині?

Стовбурові клітини використовуються в медицині для лікування різних хвороб, від раку та хвороб серця до нейрологічних розладів та імунних порушень.

Чи є в Україні клініки, які використовують стовбурові клітини?

Так, в Україні існують клініки, які використовують стовбурові клітини в лікуванні та дослідженнях.

Як стовбурові клітини пов'язані з аутизмом?

Дослідження щодо використання стовбурових клітин для лікування аутизму є в розвитку, і поки що не існує однозначної відповіді на це питання. Аутизм - це складний розлад, і використання стовбурових клітин у цьому контексті вимагає подальших досліджень.
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті