icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Остеопатія

Остеопатія — це альтернативний немедикаментозний напрям медицини, який застосовується для нормалізації функцій ушкоджених тканин через відновлення їхньої нормальної анатомічної структури за допомогою м’яких мануальних методик.

Остеопатія у Києві

Остеопатія у Києві

У вас є постійні болі в спині внаслідок міжхребцевих гриж? Страждаєте від частих головних болів? Позбутися від цих та багатьох інших неприємних симптомів допоможе лікар-остеопат. Остеопатія у Києві добре розвинена, і провести ефективний курс лікування у досвідченого фахівця можна в «Центрі Стимуляції Мозку». Допомога може надаватися як дорослим, так і дітям.

Остеопатія — це альтернативний немедикаментозний напрям медицини, який застосовується для нормалізації функцій ушкоджених тканин через відновлення їхньої нормальної анатомічної структури за допомогою м’яких мануальних методик. Сеанси проводяться як для стабілізації роботи опорно-рухового апарату, так і для усунення дисфункцій внутрішніх органів. Остеопат, виконуючи руками певну методику, працює не тільки з тілом людини. Він впливає на рідинному, м’язовому, кістковому та психологічному рівні. Застосування остеопатії підвищує ефективність лікування, прискорює одужання або реабілітацію, сприяє профілактиці загострення захворювань.

Коли варто звернутися до остеопата?

Остеопат — це лікар, який має диплом хірурга або терапевта та пройшов спеціальний курс щодо освоєння різних остеопатичних методик. Він вміє визначати показання до використання тих чи інших способів остеопатичного лікування та застосовувати їх на практиці.

З огляду на спрямованість дії виділяють такі види остеопатії:

Методи остеопатії застосовуються як самостійно, так і комбінуються між собою.

Симптоми

Показаннями до остеопатії можуть ставати різні прояви:

Захворювання

Відповідаючи на питання, що лікує остеопат, можна надати широкий перелік порушень функціонування організму. Так, консультація остеопата в Києві допоможе поліпшити результати лікування таких захворювань:

Працюючі у ЦСМ фахівці мають великий стаж роботи, і звернення до них можливе при багатьох навіть найскладніших захворюваннях.

Протипоказання до остеопатії

Перелік протипоказань до остеопатії, на відміну від традиційної терапії (особливо медикаментозної), мінімальний. У разі необхідності досвідченим остеопатом можуть добиратися та використовуватися методики остеопатичної терапії навіть на тлі деяких протипоказань.

До загальних протипоказань належать:

Остеопатичні сеанси не проводяться при злоякісних пухлинах і пацієнтам із сепсисом та іншими важкими інфекційними процесами. Абсолютність протипоказань визначається на прийомі остеопатом персонально.

Як відбувається сеанс остеопатії?

Остеопатія має на увазі комплексний підхід до лікування. Перша консультація остеопата у ЦСМ направлена на ретельний збір скарг пацієнта та вивчення історії його хвороби й життя, заключення невролога або іншого профільного спеціаліста, результатів аналізів, УЗД, рентгенографії, МРТ, КТ та інших досліджень. Після оцінювання отриманих даних лікар складає план лікування, визначає кількість сеансів.

Під час виконання сеансу пацієнт займає необхідне положення (зазвичай горизонтальне). Лікар виконує руками певні прийоми, впливаючи на необхідні ділянки тіла. Під час процедури фахівець може впливати на різні ділянки тіла: кінцівки, хребет, тулуб у цілому, голову. Особлива увага приділяється проблемним ділянкам. Під час впливів хворий не відчуває болю, усі рухи м’які й безболісні.

Тривалість сеансу остеопатії становить 40–50 хвилин. Після його завершення пацієнту рекомендується перебувати у стані спокою та в теплому приміщенні. У наступні 2–3 доби варто знизити фізичні та емоційні навантаження. Наступний сеанс зазвичай проводиться через 7–14 днів. Кількість процедур визначається з огляду на проблеми пацієнта. У середньому виконується 6–10 сеансів.

Остеопатичне лікування може безперешкодно поєднуватися з іншими традиційними та нетрадиційними методиками: медикаментозною терапією, ЛФК, фізіотерапією, масажем, мануальною терапією, гірудотерапією, рефлексотерапією. У ЦСМ пацієнтам може надаватися повний спектр послуг, починаючи від консультації лікарів різних спеціалізацій та комплексної діагностики до лікування та реабілітації.

Результати

Курс остеопатії допомагає:

Деяким пацієнтам достатньо одного курсу. При хронічних патологіях курси лікування остеопатією можуть повторюватися кілька разів на рік. Частота їхнього проведення визначається персонально.

Наші переваги

 1. Можливість лікування у висококваліфікованого та досвідченого остеопата.
 2. Індивідуальний і всебічний підхід до лікування в клініці повного циклу.
 3. Комфортні умови.
 4. Демократична вартість послуг.

Лікарі

Ви хочете записатися до остеопата та знайти досвідченого фахівця? Висококваліфіковані остеопати в Києві є далеко не в кожній клініці. У «Центрі Стимуляції Мозку» прийом веде один із найдосвідченіших в галузі фахівців із багаторічним досвідом роботи. На сеанси остеопатії ціна доступна для багатьох і якість послуг відповідає міжнародним стандартам. Звертайтеся — і ми допоможемо вам позбутися болю та багатьох інших неприємних симптомів!

Фахівці

Жук Олександр Вікторович
Жук Олександр Вікторович

Остеопат, краніосакральний терапевт

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CA12. Консультація лікаря-остеопата

  1589 грн

  60 хвилин

 • AMA2. Сеанс остеопатії

  1589 грн

  60 хвилин

Вiдгуки

Виктория 10.10.2021

5.0
5.0

Остеопатия

Хочу поблагодарить персонал клиники "Центр Стимуляции Мозга" в Киеве за прекрасное отношение и профессиональный подход к решению проблем со здоровьем! Я долго страдала головными болями, которые с переменой погоды значительно усиливались. Таблетки только на время облегчали мое состояние, но когда их действие заканчивалось, боль возвращалась снова. Потеряв всякую надежду на выздоровление, по совету подруги я поехала к остеопату - Жуку Александру Викторовичу. Врач обнаружил у меня несколько проблем, заверил, что сумеет помочь. Я прошла несколько сеансов остеопатии, и каждая процедура, я считаю, дала свои результаты. Прошло уже некоторое время, сейчас как раз межсезонье, а голова меня совсем не беспокоит! Для меня это настоящее чудо!

Лидия Ротко 23.08.2021

5.0
5.0

Остеопатия

О пользе остеопатии я неоднократно читала в интернете и слышала от знакомых. Кто-то считает, что этот метод не помогает, кто-то чувствует значительный эффект. Я решила на своем опыте убедиться в пользе метода и обратилась в клинику "Центр Стимуляции Мозга". Меня давно беспокоили боли в области шеи, которые не проходили после обычного массажа. Не буду углубляться в детали, могу сказать только, что лично мне остеопатия помогла! Я прошла анализы, а затем уже 5 сеансов. После каждой процедуры немного кружилась голова, я ощущала легкую слабость. Спустя некоторое время после окончания курса заметила, что забыла о боли в области шеи! То есть, я настолько хорошо себя чувствовала, что даже не обратила внимания на отсутствие боли и хруста! Уверена, что такой результат достигнут исключительно сеансами остеопатии в ЦСМ! Большое спасибо врачу-остеопату, к сожалению, фамилию врача не запомнила...

Анатолий Акимов 15.07.2021

5.0
5.0

Остеопатия

Обращался к остеопату клиники ЦСМ с болями в пояснице. Очень понравился эффект. Буквально первая процедура принесла облегчение. С каждым посещением специалиста боль уходила. Сейчас я абсолютно свободно двигаюсь! Наклоняюсь, делаю повороты и другие движения без боли! Считаю, что остеопатия очень эффективная процедура!

Валентина 03.04.2021

5.0
5.0

Остеопатія

До остеопата в Києві возила свого чоловіка, який страждав від грижі попереку. Мануальна терапія йому не дуже допомогла, тому ми вирішили спробувати остеопатію. З власного досвіду ми вже знали, що в ЦСМ дуже гарні лікарі. Остеопат дуже допоміг чоловіку! Він нарешті зміг вільно рухатися, не відчуваючи постійного болю! Дякую всім працівникам клініки за професійність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта та за роботу на результат!

Олег Викторович 20.03.2021

5.0
5.0

Остеопатія

Після ДТП я довго страждав від мігреней, також в мене помітно погіршився зір. Невролог порадила звернутися до остеопата, сказала, що остеопатія є дуже перспективним напрямком медицини. Можу від себе сказати, що в правоті слів свого лікаря я переконався на всі сто відсотків! Після курсу остеопатії в Центрі Стимуляції мозку мій стан значно покращився!! Робота ще триває, але я вже бачу позитивну динаміку та впевнений, що зі мною все буде добре! Дуже дякую спеціалістам клініки на Василя Порика 13-Б за їхню працю та відношення до пацієнтів.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті