icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Послуга на даний момент не доступна

Програма Timocco

Timocco - розвивально-корекційний комплекс з біоуправлінням на основі запатентованої технології відстеження рухів тіла і жестів. Призначений для поліпшення якості руху, координації рухів, тренування функції уваги і розвитку пізнавальних навичок.

Програма Timocco

Рухово-візуальна онлайн-програма для розвитку, розроблена фахівцями з Ізраїлю в 2009 році. Вона спрямована на розвиток моторних та когнітивних навичок, які включають в себе білатеральну координацію, координацію очей – рука, увага, контроль положення тіла в просторі, комунікацію.

Які проблеми вирішує програма Timocco?

Заняття призначують дітям з різними порушеннями розвитку: аутизм, алалія, ДЦП, ЗПР, гіперактивність, порушення уваги.

Діти навчаються контролювати положення свого тіла в просторі – це є фундаментом для опанування усіх видів навчальної діяльності. В усіх дітей, які мають порушення розвитку, є труднощі в цій сфері. Програма Timocco забезпечує візуальний біологічний зворотний зв'язок, на основі якого дитина швидше навчається керувати своїм тілом і виконує все складніші послідовності рухів.

Переваги комплексу:

Як відбуваються заняття?

Кожна з 50 ігор Timocco розвиває важливі для навчання навички, хоча дитина і не підозрює про це, виконуючи ігрові завдання за допомогою яскравих рукавичок-кульок, одягнутих на руки. Рухами своїх рук і тіла дитина може управляти подіями на екрані.

Є ігри, які передбачають синхронну роботу двох рук, чергування рухів, роботу однією рукою, а також ігри, розраховані на двох учасників, - це дуже важливо для тих дітей, які потребують розвитку комунікативних навичок та навичок роботи в групі.

Ліцензії та сертифікати

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті