icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Інтерактивний метроном

Інтерактивний метроном - це високотехнологічна розвиваюча методика, яка використовується для вдосконалення почуття ритму, почуття часу, здатності до впорядкування рухів і інформації.

Інтерактивний метроном

Нам дуже пощастило жити в сучасному світі, коли медицина досягла того рівня, що достатньо велику кількість захворювань можна вилікувати без застосування медикаментів. До таких методів належить програма Метроном, яка спрямована на розвиток у дітей відчуття ритму, усвідомлення тимчасових рамок, а також корегування рухів та сприйняття інформації. Інноваційна комп’ютерна програма була розроблена американською корпорацією Interactive Metronome, з якою «Центр стимуляції мозку» активно співпрацює вже не перший рік.

Які проблеми вирішує?

Як свідчать чисельні дослідження, такі проблеми, як порушення темпу мови, заїкування, затримка психічного розвитку та порушення уваги є наслідком недостатності рухового планування. Суттєво підвищити мозкову активність та концентрацію уваги дозволяє принцип дії Інтерактивного метронома, та, як свідчить практика, результати помітні навіть за нетривалого, але регулярного застосування. Заняття найефективніші у віці 3-4 років та призначені дітям з проблемами усної та письмової мови, гіперактивністю, аутизмом та дитячим церебральним паралічем (ДЦП).

На думку американських вчених, проблеми з концентрацією уваги, виконанням певних завдань та упорядкуванням рухів, відтворенням алгоритму дій та інші аспекти, що пов’язані з «моторним плануванням» відбуваються через порушення функцій мозку. Як наслідок у дітей суттєво знижується здібність до навчання, зокрема до читання та письма. Надважливо провести вчасну діагностику, особливо якщо порушення в рухах, мові та розумовому розвитку стали наслідком СДУГ, черепно-мозкової травми, пошкодження спинного мозку або розладу аутистичного спектра. Безумовно, використання інтерактивного метронома не є панацеєю, але його застосування стане чудовою підмогою в загальній процедурі лікування та відновлення. Реабілітація вимагає певного часу, але за комплексного підходу дає відмінні результати.

Як же відбувається сам процес?

Вплив відбувається за допомогою рукавички або килимка, в який вбудовані сенсорні датчики. Звукові ритмічні сигнали надходять в навушники, а дитина синхронізує рухи руками чи ногами. В режимі реального часу програма оцінює здатність максимально наближено відтворювати ритм, оцінює якість моторного планування за спеціальною шкалою.

Ліцензії та сертифікати

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті