icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Атрофія м'язів

Атрофією м'язів називають витончення їх волокон і зменшення загального м'язового обсягу. При цьому м'язова тканина може замінюватися сполучною тканиною, яка не здатна скорочуватися.

Чим небезпечна атрофія м'язів?

Атрофія м'язів на сьогоднішній день вважається бомбою уповільненої дії. Підступність цієї хвороби укладено в тому, що вона здатна приводити до деформації м'язової тканини, пошкодженню м'язових волокон і скороченню обсягу м'язів, тому з прогресом атрофії м'язовий тонус падає, а сила м'язів скорочується, рухова активність в свою чергу поступово обмежується.

Що буде якщо не лікувати?

У більшості випадків м'язова атрофія викликає серйозні ускладнення, які реально загрожують вашому здоров'ю, працездатності та фізичній активності.

Щоб вчасно вирішити проблему, важливо не пропустити перші ознаки хвороби:

Згідно з медичними дослідженнями, швидкість розвитку цих патологій і ускладнень швидко росте в останні роки. Якщо ви не зробите термінових дій або станете приймати лікування сумнівної ефективності, в вашому тілі неминуче почнуть відбуватися серйозні патологічні процеси, які призводять до тяжких, часто - незворотних наслідків у вигляді втрати рухової активності і отримання інвалідності.

До нас часто звертаються з питанням: як лікувати атрофію м'язів?

Ми знаємо, що правильно підібране лікування дозволяє уповільнити темпи прогресування атрофії і зберегти працездатність хворих на довгі роки, тому рекомендуємо починати лікування за допомогою високоінтенсивної магнітотерапії. Ця фізіотерапія застосовується в лікуванні м'язових атрофій відносно недовго. Проте, метод вже встиг завоювати довіру європейських лікарів і пацієнтів завдяки своїй високій ефективності, безпеці та широким можливостям комплексного застосування.

Механізм лікувальної дії досить простий і спрямований на досягнення полегшуючого і міостимуляційного ефекту міостимуляції окремих м'язів або їх груп. Використовувана нами Super Inductive System BTL має виражену позитивну дію на м'язову тканину завдяки поліпшенню кровопостачання і трофіки, що, в свою чергу, сприяє регенерації і росту м'язових волокон.

Поліпшення метаболізму і засвоєння кисню м'язами призводить до поступових структурних змін, які дозволяють досягти хорошого рухового ефекту і поліпшення якості життя пацієнта вже після першого сеансу:

Потужне і ефективне лікування за допомогою інноваційного методу SIS швидко усуне клінічні прояви хвороби, локалізує вогнища виникнення патологій, зменшить дози застосування лікарських препаратів. Це дозволить вам жити повноцінним життям і назавжди забути про вашу медичну проблему. Ваші м'язи повернуть собі нормальний обсяг і тонус, а разом з ними відновляться і втрачені фізичні можливості вашого організму. Ви позбудетеся обмежень в русі і зможете вести свій звичний спосіб життя.

Джерела 

Фахівці

Волошина Вікторія Анатоліївна
Волошина Вікторія Анатоліївна

Фізіотерапевт, Лікар ФРМ

Литвиненко Олена Ерастівна
Литвиненко Олена Ерастівна

Головний лікар клініки ЦСМ, лікар-невролог вищої категорії, дитячий невролог

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Сертифікати

Ціни

  • PRC3. ЛФК Дитячий

    30 хвилин

  • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

    30 хвилин

  • PA5. Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000) 1 зона*

    30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті