icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Пресотерапія

Сеанс пресотерапії проводиться під наглядом спеціаліста за допомогою спеціального 12-канального апарату для пресотерапії BTL-6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE та пневмокостюму. Вплив може бути як комплексним (на весь організм), так і вибірковим (на певну зону).

Пресотерапія

Пресотерапія у Києві

Апаратний лімфодренажний масаж, пресомасаж, пневмомасаж, пресотерапія — це спосіб механічного впливу на лімфатичну систему стисненим повітрям, яке подається через спеціальні манжети, в результаті чого з тканин окремих ділянок тіла витісняється надлишок позаклітинної рідини: відбувається лімфодренаж, активізується кровообіг. Пресотерапія у Києві в багатопрофільній Клініці ЦСМ дозволить позбавити багатьох хворобливих станів, провести профілактику захворювань і отримати позитивний косметичний ефект для шкіри. У нашому медичному центрі повного циклу ви зможете пройти курс пресотерапії на сучасному 12-канальному апараті для пресомасажу BTL-6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE з розширеними налаштуваннями градієнта тиску та можливістю відключення одного або кількох секторів.

Показання до пресотерапії

Показаннями до пресотерапії можуть стати стани, при яких для їх покращення потрібно досягти таких терапевтичних ефектів, як:

Тобто, пневмомасаж буде корисним людям, які схильні до набряків рук і ніг, ведуть малорухливий, стоячий або сидячий спосіб життя (наприклад, офісні співробітники, стилісти, майстри манікюру тощо).

Також методика застосовується, якщо потрібно пройти реабілітацію після травми або зменшити вплив на організм фізичної втоми та стресу.

При яких медичних проблемах рекомендована процедура

І це далеко не всі стани, при яких рекомендується пресотерапія.

Протипоказання до пресотерапії

Пресотерапія проводиться на розсуд фахівця, категорично заборонена або скасовується до нормалізації стану при:

Також процедура не проводиться при менструації та пацієнтам, у яких встановлені кардіостимулятори та металеві протези.

Підготовка до пресотерапії

На попередній консультації фахівець обов'язково опитує пацієнта, щоб переконатися у відсутності протипоказань. В іншому, пресотерапія не потребує жодної специфічної підготовки.

Як проходить процедура

Сеанс пресотерапії проводиться під наглядом спеціаліста за допомогою спеціального 12-канального апарату для пресотерапії BTL-6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE та пневмокостюму. Вплив може бути як комплексним (на весь організм), так і вибірковим (на певну зону).

Умовно процедуру можна розділити на два етапи::

Інтенсивність впливу може змінюватися протягом процедури, що дозволяє максимально стимулювати м'язи, сприяти усуненню зайвої рідини з міжклітинного простору та посиленню циркуляції крові та лімфатичної рідини по судинах. 

Щоб результат пресотерапії був стійким і максимально довгостроковим, потрібно пройти 6-12 процедур з інтервалом у 2-3 дні (кількість сеансів, що застосовуються, залежить від цілей і загального стану організму пацієнта).

Який ефект від пресотерапії

Результати пресотерапії можуть проявитися у таких позитивних динаміках, як:

Також пресотерапія є ефективною профілактикою утворення тромбів та варикозного розширення вен, реабілітацією після травм.

Питання-Відповідь

Що краще пресотерапія чи LPG-масаж?

Пресотерапія більшою мірою спрямована на виведення з організму зайвої рідини, а лімфодренажний (LPG) масаж на комплексний вплив на тіло, тому ефект від нього більш виражений. Вибір методу залежить від спектра завдань, які потрібно вирішити.

Чи можна поєднувати пресотерапію та масаж?

Так, можна. Поєднання пресотерапії та LPG-масажу посилює ефективність процедур та наближає позитивний результат.

Які відчуття після пресотерапії?

Сеанс пресотерапії не викликає ні болю, ні дискомфорту, а, навпаки, має розслабляючий вплив, пацієнт почувається бадьорим, зникають болючі відчуття в м'язах і виражена набряклість у кінцівках.

Чи можна робити пресотерапію при міомі матки?

Пресотерапію не можна застосовувати при міомі. Річ у тім, що процедура стимулює кровообіг у всьому організмі, зокрема у судинах, які сполучаються з міоматозними вузлами, а це, своєю чергою, підвищує ризики зростання існуючих вузлів міоми та утворення нових.

Чи можна робити пресотерапію при варикозному розширенні вен?

Так, можна. Пресотерапія при варикозі не порушує функції вен, проходить без болю, тонізує стінки судин, усуває набряклість та тяжкість у ногах.

Чим корисна пресотерапія для жінок?

Апаратний лімфодренажний масаж корисний тим, що зміцнює стінки судин, нормалізує кровообіг у кінцівках, а для жінок це ще й можливість знизити виразність целюліту, зменшити масу тіла, зробити шкіру більш підтягнутою. Також пресотерапія дуже часто призначається як реабілітація після травми, інсульту, операції або при захворюваннях суглобів.

Переваги пресотерапії у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Києві — приватний медичний центр повного циклу, в якому ви зможете не тільки пройти діагностику, але й лікування, відновитися після тривалої та/або тяжкої хвороби.
  2. Висока ефективність 12-канального апарату для пресотерапії BTL-6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE.
  3. Лікарі з великим клінічним досвідом та високим рівнем емпатії.
  4. Персональний підхід до кожного пацієнта.
  5. Комфортні умови проведення діагностики та терапії.
  6. Можна заздалегідь записатися на пресотерапію на зручний час.
  7. Демократична вартість курсу терапії.

Вам була рекомендована пресотерапія чи ви хочете проконсультуватися щодо її застосування? Шукаєте, де краще це зробити? Запис на пресотерапію у Києві в Клініці ЦСМ можна оформити за телефоном або залишити заявку на сайті. Також ми пропонуємо мешканцям та гостям Києва та області пройти курс терапії в Клініці ЦСМ у Білій Церкві: до ваших послуг комфортний готель на базі медичного центру та висока якість надання медичних послуг — безпека під час повітряних тривог, широкий перелік діагностик та лікувальних процедур, обладнання експертного рівня тощо. Довірте своє здоров'я нашим фахівцям — ми не підведемо.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті