icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Трохантерит і синдром лампаса

Трохантерит - дегенеративного запалення сухожиль і довколишніх тканин.

Трохантеріт і «синдром лампаса»: про що свідчить захворювання і як з ним боротися?

«Синдром лампаса» вказує на затискання нерва п’ятого поперекового хребця в результаті міжхребцевої грижі, запалення, м’язового спазму. Таке захворювання часто іррадує в ногу, позбавляє можливості пересуватися самостійно. Ще 3-5 років тому лікувати таке захворювання можна було тільки хірургічно. На сьогодні, розроблена методика УХТ, що дозволяє нормалізувати роботу м’язів, зняти больовий синдром.

Причини болю в тазостегновому суглобі

«Лампасний синдром» може вказувати на розвиток трохантеріта – дегенеративного запалення сухожиль і прилеглих тканин, при якому порушується їх фіксація з кісткою стегна (трохантера).

Якщо «лампасний синдром» є результатом трохантеріта тазостегнового суглоба, симптоми будуть наступними:

Трохантеріт може виникати через інфекцію (як ускладнення від хронічного карієсу, гаймориту, тонзиліту), в результаті туберкульозного вогнища в зоні тазостегнової кістки, або бути асептичним (через травму, зміни маси тіла, високі навантаження). Основна причина хвороби: зниження еластичності зв’язок.

Лікування трохантеріта і «лампасного синдрому»

Трохантеріт набагато простіше піддається лікуванню, ніж інші захворювання області таза та стегон. Залежно від природи захворювання, лікарі коректують курс медикаментів. Однак важливо також усунути «лампасний синдром» і запобігти рецидиву. Зробити це допоможе ударно-хвильова терапія.

«Центр стимуляції мозку» проводить процедури, спрямовані на купірування болю, розслаблення м’язів, що перетискають нерв, а також зміцнення еластичності зв’язок в зоні кульшового суглоба та попереку. В результаті йде больовий синдром, що сковує стегна, нормалізуються обмінні процеси, відбувається зміцнення м’язів, сухожиль, зв’язок.

Фахівці нашого центру проводять УХТ із застосуванням сучасного обладнання. На шкіру стегна наноситься гель, далі прикладається апарат зі спеціальним аплікатором. Через нього проходять ударні хвилі заданої частоти та сили. Вся процедура триває 15-20 хвилин. Такі сеанси повторюються через 3-5 днів протягом місяця. За підсумками курсу пацієнт відчуває поліпшення: зникають зовнішні ознаки хвороби, йде біль. Ще через пару місяців починається повне одужання.

Джерела

Фахівці

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті