icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Лазеропунктура

Лазеропунктура - це один з новітніх і унікальних методів фізіотерапевтичного лікування, завдяки якому відбувається вплив на акупунктурні точки лазером. При цьому, лазер діє без порушення цілісності шкіри пацієнта.

Лазеропунктура в «Центрі стимуляції мозку»

Лазеропунктура - це один з новітніх і унікальних методів фізіотерапевтичного лікування, завдяки якому відбувається вплив на акупунктурні точки лазером. При цьому, лазер діє без порушення цілісності шкіри пацієнта (не виконується прокол шкіри голкою). Відсутність пошкоджень шкіри виключає ймовірність інфікування, яка існує при традиційній голкорефлексотерапії. Тому, метод рекомендують особам з ослабленим імунітетом, у тому числі дітям зі схильністю до алергічних реакцій.

Лазерна акупунктура - один з методів лазерної терапії, який замінює в традиційній методиці китайської акупунктури голки. При цьому, низькоінтенсивне лазерне світло є не тільки дуже зручною заміною традиційних голок і досить складною маніпуляційної техніки їх використання, але і більш ефективним інструментом. Найбільш оптимальним для лазерної акупунктури є використання лазерного світла з довжиною хвилі 635 нм (червоний спектр), потужністю не більше 2-3 мВт на виході світловода або спеціальної насадки діаметром не більше 1-1,5 мм. При цьому, експозиція повинна вкладатися строго в діапазон 20-40 сек для корпоральних точок і 5-10 сек - для аурикулярних. Вплив на точки акупунктури проводиться послідовно відповідно до рецепта, на курс не більше 10-12 щоденних процедур.

В «Центрі стимуляції мозку» використовується Лазер високої інтенсивності BTL-6000 High Intensity Laser 12W (Великобританія).

Опис дії

Поєднуючи в собі біо- і фотомеханічний вплив, лазер високої інтенсивності сприяє швидкій регенерації тканин і є сильним анальгетичним засобом, який має негайну дію і не викликає звикання. Особлива довжина фотомеханічної хвилі діє на вільні нервові закінчення, стримуючи проходження больових сигналів нервовою системою. Лазерне випромінювання, завдяки його взаємозв'язку і монохромності, можна точно регулювати, спрогнозувавши вплив процедури на організм. Висока потужність забезпечує гранично можливе за глибиною проникнення енергії, що гарантує отримання необхідної дози тканинами при проведенні процедури лазеропунктури.

Щоб зменшити втрати лазерного випромінювання, використовують контактне розташування світловода (він безпосередньо торкається шкіри) з періодичним натисканням на нього і переміщенням його по тілу.

Основні медичні ефекти від лазеропунктури:

Особливості та переваги методик лазерної акупунктури:

В яких випадках лазеропунктура принесе максимальний ефект?

Найбільш поширені показання для застосування лазеропунктури - лікування захворювань опорно-рухового апарату (в т.ч. в гострій формі), реабілітація після операцій і травм, неврологія, дерматологія, ортопедія і спортивна медицина:

Переваги лазера високої інтенсивності:

 1. Продуктивність і довгостроковість ефекту від курсу процедур.
 2. Негайне усунення больових відчуттів (результат після 1 сеансу).
 3. Неінвазивність застосування.
 4. Безпека процедури. Перед початком процедури лікар і пацієнт надягають оригінальні захисні окуляри, які захищають очі від лазерного випромінювання, запобігаючи їх пошкодженню.
 5. Безболісність. Пацієнт не відчуває неприємних відчуттів в ході сеансу лікування.
 6. Універсальність. Метод підходить як для лікування дітей, так і для лікування людей похилого віку - без наслідків.

Тривалість процедури становить всього кілька хвилин.

Відразу після лазеропунктури ви відчуєте неймовірний приплив сил і енергії, поліпшення загального самопочуття і все це без будь-яких ліків. Після курсу терапії підвищиться імунітет і стане кращим здоров'я.

Переваги лікування в «Центрі стимуляції мозку»:

 1. Використання тільки нового, безпечного, унікального для України обладнання.
 2. Результат в бік поліпшення вже після першого сеансу.
 3. Довгостроковий ефект від проведеної терапії.
 4. Компетентні фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
 5. Використання тільки сучасних протоколів лікування, які відповідають українським та міжнародним стандартам надання медичної допомоги.
 6. Високий рівень відповідальності за якість надання медичних послуг і збереження персональної інформації пацієнтів.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • PC3. Лазеропунктура (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PC2. Лазеротерапія високої інтенсивності - HILT (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PA3. Лазеропунктура (Апарат БТЛ-6000) для дорослих

  20 хвилин

 • PA1. Лазеротерапія низької інтенсивності - LLLT (Апарат БТЛ-4000)*

  20  хвилин

 • PA2. Лазеротерапія високої інтенсивності - HILT (Апарат БТЛ-6000)*

  20 хвилин

Вiдгуки

Людмила Борова 01.06.2021

5.0
5.0

Лазеропунктура

Я длительный период времени маялась с бронхитом. Работа в холодном цеху ресторана даёт о себе знать. Подруга посоветоваа обратиться в Центр Стимуляции Мозга, мол тут она дочку восстанавливала после переломов конечностей. В центре за мое лечение взялся Евгений Буньковский. Назначил терапию лазером. Курс состоял из 10 сеансов, длительность которых всего несколько минут. Я работаю на проспекте Порика, где и находится Центр. То удобно к ним ходить во время обеденного перерыва. Пройдя курс чувствую, что дышать значительно легче. Стала лучше спать, так как ночью не приходится вставать, чтобы прокашляться. Лечение лазером абсолютно безболезненно и действенно. Рекомендую!

Ліна Костянтинівна 23.05.2021

5.0
5.0

Лазеропунктура

Мати (64 роки) отримала перелом шийки стегна. В такому віці дуже складно прийти до тями, кістки довго зрощуються, суглоби постійно крутять. Щоб відновитися після перелому я привезла мати до ЦСМ на пр. Василя Порика 13-Б. Лікар Михайло Василенко сказав, що необхідно пройти курс лазеропунктури. При цьому пояснив, що ця процедура проводиться без проколів і матері не буде боляче. Виявилось, що лазерне випромінювання проникає під шкіру і діє на нервові закінчення. Мати казала, що полегшення відчула вже з першого сеансу, місце впливу лазеру було теплим, болісні відчуття спадали. Василенко рекомендував зробити 10 сеансів, вже пройдено 6. Кінцівки не мліють, сон став більш міцним. При необхідності ще пройти курс лазерної терапії, то будемо звертатися лише до цього Центру.

Ганна 13.04.2021

5.0
5.0

Лазеропунктура

Я дуже боюся уколів, на деякі антибіотики в мене алергічні реакції. Тому коли дізналась, що можна полікувати спину за допомогою лазерної терапії, без дії уколів, то дуже зраділа. За консультацією направилась до ЦСМ, де спеціаліст провів діагностику. Щоб мінімізувати травми хребта лікар направив на лазеропунктуру. Хвилювалась, але даремно, адже це виявилося безболісно. Також, щоб уберегти очі від дії лазеру і я, і лікар одягали спеціальні окуляри під час процедури. Після сеансів помічаю, що навіть під час дачного сезону моя спина так не втомлюється. Запалення яке відчувалось з обох боків хребта - зтухло, лежати на спині знову комфортно, болісні відчуття не бентежать. Я розумію, що стан спини проблемний, то ще знадобиться реабілітація, але вже зараз досить добре себе почуваю.

Юлія Назаренко 08.03.2021

5.0
5.0

Лазеропунктура

Після багатьох стресів моя шкіра частково вкрилась псоріазними бляшками. Намагання позбутися псоріазу за допомогою косметологів та кремів були марними. Подруга порекомендувала звернулись до ЦСМ, їй там допомогли з аналогічною проблемою. Лікар оцінив стан шкіри і ми почали лікування за допомогою лазеропунктури. Бляшки дійсно почали підсушуватись та опадати. На шиї та вздовж хребта була набряклість, наразі вона пройшла. Шкіра почала вирівнюватися та зарубцьовуватись. Місця де псоріаз продовжують чухатись. Пройдено лише 4 процедури, буду проходити всі 10 як рекомендує лікар.

Сергей 21.02.2021

5.0
5.0

Лазеропунктура

Я тренер по бально-спортивным танцам и от переутомления периодически боль в мышцах меня одолевает. Но, режим нарушать нельзя, нужно быстро восстанавливаться. Я узнал, что в Центре Стимуляции Мозга проводят безболезненное восстановление организма от различных травм. Обратился к реабилитологу клиники. Он мне рассказал про лазеропунктуру и ее воздействие. Прохожу лечение. Для регенирации тканей используется высокоинтенсивных лазер. Понравилось, что процедура очень быстрая, не нужно надолго отвлекаться. После сеансов ощущаю расслабление в ногах, в целом достаточно бодрое состояние. Было всего 3 процедуры, для полного комплекса хочу пройти 7 сеансов, как рекомендовал специалист Центра.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті