icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Відділення гіпербаричної оксигенації

Відділення гіпербаричної оксигенації - призначене для лікування методом оксигенотерапії гострих та хронічних захворювань, в патогенезі яких ключовою ланкою є гіпоксія (дихальна, циркуляторна, гемічна, тканинна та її змішані форми).

Відділення гіпербаричної оксигенації

Відділення гіпербаричної оксигенації у Києві

У вас порушився мозковий кровообіг чи є захворювання серця? Довго не гояться рани чи часто болить голова? Гіпербарична оксигенація допоможе впоратися з цими та багатьма іншими неприємними симптомами та прискорить одужання при багатьох захворюваннях. Процедура призначається фахівцями та може виконуватися у відділенні гіпербаричної оксигенації в Києві, яке працює в «Центрі Стимуляції Мозку». Це відділення є одним із найбільших у Київській області та найбільшим у Києві. У ньому працюють досвідчені фахівці та застосовується сучасне обладнання.

То що таке гіпербарична оксигенація та як вона проводиться? Гіпербарична оксигенація — це процедура, яка виконується за допомогою барокамери, що є закритою капсулою з тиском всередині вище атмосферного, і спрямовується на насичення тканин організму киснем. ГБО в медицині з лікувальною метою може застосовуватися в різних галузях. Також процедура часто проводиться для загального оздоровлення.

Сфери застосування гіпербаричної кисневої оксигенації

Призначення гіпербаричної оксигенотерапії здійснюється в різних галузях медицини:

Виконання оксигенобаротерапії активно застосовується в спортивній медицині та дає відмінний ефект у підвищенні рівня витривалості та прискореному відновленні спортсменів після інтенсивних тренувань. Також метод використовується в реабілітації після спортивних травм.

Відділення гіпербаричної оксигенації можуть відвідувати здорові люди. Оксигенація під підвищеним тиском активізує адаптаційні можливості, сприяє зміцненню імунітету та стабілізує роботу внутрішніх органів та систем.

Показання

Показання до гіпербаричної оксигенації дуже великі.

Призначення процедур гіпербаричної оксигенації може здійснюватися у разі наявності таких захворювань і патологій:

Після виявлення показань до гіпербаричної оксигенації обов'язково унеможливлюються перешкоди до проведення сеансів у відділенні ГБО. У разі відсутності протипоказань барокамера дає лише користь, і такий ефект не може досягатися за допомогою інших методик.

Протипоказання

Протипоказаннями до гіпербаричної оксигенації є такі випадки:

Підготовка

Перед призначенням гіпербаричної кисневої терапії в «Центрі Стимуляції Мозку» лікар ретельно вивчає анамнез пацієнта для уникнення протипоказань.

Баротерапія може призначатися після проведення низки діагностичних процедур:

До процедури гіпербаричної оксигенації необхідно:

Порядок проведення та суть процедури

У день проведення сеансу в «Центрі Стимуляції Мозку» в Києві пацієнт приходить до відділення ГБО. Він лягає в барокамеру і знаходиться в ній протягом усієї процедури. Сеанс триває приблизно 45–60 хвилин.

Відразу після процедури пацієнт може вирушати додому. У разі правильної підготовки та уникненні протипоказань сеанси киснетерапії добре переносяться та не призводять до ускладнень.

Гіпербарична барокамера являє собою герметичну капсулу з віконцем, у яку надходить очищений кисень, що вдихається під тиском 0,7–1,3 бар. Під час декомпресії та рекомпресії пацієнт має відчуття, які схожі на відчуття в процесі зльоту або посадки літака.

Характеристики

Для отримання бажаного ефекту лікування киснем проводиться від 10 до 25 сеансів. Під час терапії у відділенні гіпербаричної оксигенації лікар оцінює стан пацієнта та в разі потреби коригує тривалість та кількість процедур.

Ефекти

Ефект гіпербаричної оксигенації не обмежується лише насиченням тканин організму киснем. Результати процедури набагато ширші та глибші.

Усунення гіпоксії покращує роботу серця та нормалізує кровотік. Особливо цінними є ці результати при порушеннях периферичного кровообігу, який складно стабілізувати за допомогою судинорозширювальних засобів.

Підвищення рівня кисню в крові активізує метаболізм. Проникнення більшого об'єму кисню в клітину викликає синтез макроергів, стимулює мікросомальне окиснення, прискорює окиснення глюкози та видалення продуктів розпаду.

Сеанси киснетерапії позитивно впливають на нейрорегуляцію, покращують м’язовий тонус, сприяють стабілізації координації кори мозку та виходу з депресії, допомагають відновлювати сили після тяжких хвороб та поранень. Підвищення рівня кисню в крові покращує регенерацію тканин, сприяє загоєнню виразок шлунка та дванадцятипалої кишки або інших ушкоджень органів ШКТ. Стимуляція імунітету підвищує опірність до інфекцій та активує ефективність антибіотиків.

ГБО може суттєво покращувати стан хворих із психічними розладами. Порушення психіки пов’язані з порушеннями мозкового кровообігу та його стабілізація навіть на рівні капілярів сприяє покращенню стану хворого при неврозах, депресивних станах, алкогольній інтоксикації та інших патологіях.

Загальний позитивний ефект оксигенації призупиняє руйнівні процеси та призводить до підвищення парціального тиску. При опіках, обмороженнях та некротичних процесах сеанси киснетерапії допомагають запобігати або гальмувати розвиток незворотних змін та дають організму час на вироблення компенсаторних реакцій.

Численні дослідження показують високу ефективність баротерапії під час лікування дітей з аутизмом та РАС. Поліпшення проникнення кисню в клітини мозку призводить до покращення їхньої функціональності та метаболічної активності. У результаті покращується видалення токсинів, нормалізується кровообіг у позбавлених кисню зонах, нарощуються нові капіляри, усуваються прояви запальних процесів.

Після сеансів ГБО при РАС спостерігається покращення контакту з дитиною. Діти починають краще говорити, встановлюється зоровий контакт, покращуються пізнавальні здібності та розширюється соціальна взаємодія. При РАС спостерігається підвищений вміст шкідливих бактерій та дріжджових грибків у травному тракті. Після сеансів баротерапії мікрофлора ШКТ стабілізується.

Лікування у відділенні ГБО дає такі результати:

Результати відвідування барокамери відчуваються дуже швидко. Сеанси ГБО мають пролонгований ефект. Вони суттєво покращують якість життя та можуть продовжувати його.

Наші переваги

  1. Досвідчені спеціалісти.
  2. Сучасне обладнання.
  3. Індивідуальний підхід.
  4. Правильне оброблення барокамер після кожного пацієнта.
  5. Доступна ціна.

Лікарі та вартість

Вам призначили сеанси гіпербаричної оксигенації та ви перебуваєте у пошуках відповідальної клініки у Києві? Звертайтеся для проведення курсів гіпербаричної оксигенації до «Центру Стимуляції Мозку». Залишити заявку можна за допомогою телефонного дзвінка за номером, який вказаний у розділі «Контакти» на нашому сайті, або через заповнену форму для онлайн-запису або замовлення зворотнього дзвінка. Оператори нашого контакт-центру оформлять запис на процедуру або на консультацію невролога, кардіолога, психіатра або іншого спеціаліста в зручний для вас час. Ви отримаєте необхідні відповіді про гіпербаричну оксигенацію та вартість сеансів.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті