icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Фонофорез для дітей

Фонофорез – це лікувальна фізіопроцедура, яка виконується за допомогою ультразвуку, що покращує проникнення ліків у шари шкірних покривів. Відсутність болю, безпека та зниження дії побічних ефектів від медикаментів дозволяють з успіхом застосовувати його для лікування різних захворювань у дітей.

Фонофорез для ітей

Фонофорез для дітей у Києві

У вашої дитини ДЦП чи нещодавно була травма і їй призначено фізіопроцедури? Під час ходіння ступні завертаються всередину та підбори на взутті нерівномірно стоптуються? Ці та багато інших ознак можуть бути приводом для призначення фонофорезу (ультразвукової терапії) та інших фізіотерапевтичних процедур. Для виконання фонофорезу для дітей в Києві за допомогою новітнього обладнання можна звернутися до Центру Стимуляції Мозку, у якому працюють досвідчені лікарі.

Фонофорез — це лікувальна фізіотерапевтична процедура, яка виконується за допомогою ультразвуку, що покращує проникнення ліків місцевої дії. УЗ-хвилі проникають у м’які тканини на глибину до 6 см і викликають їхнє механічне коливання. Під час ультрафонофорезу покращується проникнення препаратів, активізується міжклітинний обмін, стимулюється кровообіг та лімфодренаж.

Показання до фонофорезу у дітей

Фонофорез дітям може призначатися лікарями різних спеціальностей. Він активно використовується для лікування багатьох неврологічних патологій, у дитячій ортопедії та травматології, пульмонології та ЛОР-практиці. Часто призначається у складі реабілітаційної терапії.

У разі своєчасного та правильного призначення фонофорез демонструє відмінні результати при лікування ДЦП, наслідків травм, плоскостопості та багатьох інших захворювань. У «Центрі Стимуляції Мозку» курс фонофорезу може поєднуватися з ЛФК та різними фізіопроцедурами, які підвищують ефективність лікування та реабілітації.

Симптоми

Призначення ультразвукової терапії для дітей може проводитися з появою таких симптомів:

Вибір препаратів для ультразвукового фонофорезу залежить від діагнозу та періоду захворювання. Лікарські засоби для лікування дітей фонофорезом підбираються лікарем персонально.

Захворювання

Показаннями до фонофорезу є різні патології:

У разі звернення до «Центру Стимуляції Мозку» пацієнти можуть розраховувати не лише на лікування дітей фонофорезом, а й на отримання комплексної допомоги від лікарів різних спеціалізацій. У клініці можна отримати консультації дитячого невролога, ортопеда-травматолога, реабілітолога, пульмонолога тощо. У разі потреби проводиться фізична реабілітація дітей із різними діагнозами.

Протипоказання до фонофорезу для дітей

Процедура фонофорез не проводиться у разі виявлення деяких патологій, серед яких:

У разі виявлення протипоказань до фонофорезу лікар обов'язково враховує протипоказання до призначення певних ліків. Для визначення можливих обмежень щодо проведення процедури проводиться ретельна діагностика.

Підготовка та особливості проведення фонофорезу дітям

Для проведення курсу фонофорезу спеціальна підготовка не потрібна. Дитині пояснюють, що під час процедури вона не відчуватиме болю. Ділянка шкіри в зоні впливу очищається за допомогою спеціального засобу. На нього наноситься призначений лікарем препарат.

Для сеансів фонофорезу можуть призначатися:

Після нанесення ліків фахівець починає впливати на ділянку шкірного покриву УЗ-датчиком. Під час дії ультразвуку відчувається легке тепло. Процедура триває приблизно 15 хвилин.

Кількість процедур визначається індивідуально. Зазвичай для отримання необхідного результату призначається 10–15 сеансів фонофореза.

У Центрі Стимуляції Мозку для виконання ультразвукової терапії застосовується апарат BTL-4825SL PREMIUM від провідного світового виробника BTL.

Ефекти

Процедура призначається для отримання таких ефектів фонофорезу:

Ультразвук, що перетворюється на теплову енергію, активує та стимулює всі окисно-відновні реакції та гармонізує біохімічні процеси. Ефективність процедури підвищується впливом застосованих препаратів.

Наші переваги

  1. Використання інноваційного обладнання.
  2. Безпека та ефективність процедури.
  3. Індивідуальний підхід.
  4. Досвідчені спеціалісти фізіотерапії.
  5. Можливість проведення комплексної діагностики, лікування та реабілітації.
  6. Комфортні умови.
  7. Доступні ціни.

Лікарі

Вам необхідно записатися на фонофорез у Києві, і ви шукайте хорошу клініку? Звертайтеся до «Центру Стимуляції Мозку», зателефонувавши за вказаним на сайті номером або заповнивши спеціальну форму для онлайн-запису або замовлення зворотнього дзвінка. Оператори контакт-центру швидко зв’яжуться з вами та дадуть відповіді на всі питання щодо фонофорезу та вартості процедури, запишуть на сеанс фізіопроцедури або консультацію до необхідного фахівця.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Екатерина 21.11.2021

5.0
5.0

Фонофорез для детей

В клинике ЦСМ проходили с ребенком процедуру фонофореза с целью лечения плоскостопия. Ранее обращались и в другие медицинские учреждения, на там мне говорили, что плоскостопие можно исправить исключительно специальной обувью. Но я не успокоилась и решила искать других специалистов. Про ЦСМ слышала много хороших отзывов, поэтому обратилась именно сюда. После консультации детский ортопед направил нас на фонофорез. Врач мне объяснил, что это за процедура и чем она поможет в нашей ситуации. После нескольких процедур картина действительно улучшилась, у ребенка стали меньше уставать ножки, он меньше жаловался на боль. Выражаю большую благодарность специалистам клиники за их новаторский подход и ответственное отношение к маленьким пациентам!

Сергій Пащенко 18.09.2021

5.0
5.0

Фонофорез для дітей

Пройти курс фонофорезу нам порадив невролог, який оглядав сина та проводив деякі аналізи. Він помітив перші прояви сколіозу та сказав не втрачати час, а почати терапію, щоб з часом стан спини не погіршився. Ми вирішили прислухатись до лікаря, записали сина на фонофорез. Дуже ввічливий та досвідчений фізіотерапевт. Швидко знайшов підхід до дитини! Пройшли повний курс терапії, після чого знову звернулись до лікаря. Виявилося, що результат був відмінний! Постава покращилася, а син став рідше жалітися на біль у спині. Можу сказати, що фонофорез дійсно ефективний при деяких станах! Тому раджу пройти курс цієї процедури всім, хоть має показання та ще вагається!

Елена Забелина 09.09.2021

5.0
5.0

Фонофорез для детей

У нашего ребенка ДЦП, наблюдаемся в клинике ЦСМ уже не первый месяц. На одном из приемов врач посоветовал нам пройти курс фонофореза для уменьшения спазмов мышц и снижения болевого синдрома. Я доверяю врачам этой клиники, поэтому прислушалась и записала сына на фонофорез. Сеансы проводил наш любимый реабилитолог Михаил Василенко, у которого у нас уже была другая процедура, вернее даже целый курс. Результатом фонофореза остались очень довольны, все прошло хорошо, как всегда! Большое спасибо!

Анастасія 17.07.2021

5.0
5.0

Фонофорез для дітей

Хочу подякувати клініці ЦСМ та всьому її персоналу за відмінну якість роботи, професійність та відповідальність! Моя дочка школярка має проблеми з хребтом, є невелике викривлення, через яке вона відчуває біль та дискомфорт. Чула про ЦСМ, що в клініці найбільший набір фізіотерапевтичного обладнання, яке в тому числі використовують при проблемах зі спиною. На процедури фонофорезу дочка ходила із задоволенням. Наш лікар дуже уважна людина, вміє спілкуватися з дітьми. Сама процедура безболісна, Катюшка не відчувала дискомфорту, що для мене було дуже важливо. Стан спинки покращився, за що я ще раз хочу подякувати працівникам клініки!

Татьяна 12.05.2021

5.0
5.0

Фонофорез для детей

Я очень довольна работой специалистов клиники ЦСМ! Помогли моей маленькой дочке исправить косолапие. С первых дней, как доча начала ходить, я заметила, что она заворачивает ступни вовнутрь. Со временем обнаружила, что обувь тоже стаптывается неправильно. Обратилась в клинику по совету подруги и не пожалела! Благодаря курсу фонофореза и массажей удалось исправить положение стоп моей Настюшке! Я очень счастлива и безмерно благодарна физиотерапевтам и ортопедам клиники!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті