icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Заняття логопеда-дефектолога з дітьми, які не говорять

Комплекс вправ і мануального впливу, спрямований на розвиток артикуляційного апарату і розумових здібностей при важких порушеннях мови.

Занятия логопеда-дефектолога с неговорящими детьми

Заняття логопеда-дефектолога з дітьми, які не розмовляють

Заняття логопеда-дефектолога - це комплекс вправ і мануального впливу, спрямований на розвиток артикуляційного апарату і розумових здібностей при важких порушеннях мови. Логопеди-дефектологи нашої клініки в Києві працюють з дітьми, що мають розлади розумового і мовного розвитку. Застосовуючи логомассаж і спеціальні вправи в ігровій формі, ми допомагаємо малюкам формувати домовні навички спілкування (звукові інтонації, жести, вирази обличчя, погляд, пози тіла) і стимулювати появу мови.

Домовне спілкування - це той базовий рівень, з якого з'являється усне мовлення. Щоб дитина заговорила і використовувала цю навичку, а слова в дитячому лексиконі придбали конкретний зміст, потрібно для початку освоїти мову жестів, поз і міміки.

Але навіть якщо малюк вже розмовляє - для вміння будувати відносини на довербальному рівні потрібна підтримка дорослих. Це важливо для дітей-аутистів. Оскільки занурені в собі малюки потребують уміння виражати емоції і інтегруватися в соціум.

Яка різниця між логопедом та логопедом-дефектологом

Логопед взаємодіє з дитиною, який вже вміє говорити - але каже з неправильною вимовою (заїкається, гаркавить, шепелявить, гугнявить, плутає місцями літери). Логопед-дефектолог працює з малюками, які потребують не в корекції - а в розвитку мови.

Логопедичні заняття з використанням традиційних методів корекції не здатні привести до очікуваного результату у неговорящіх або тільки початківців говорити дітей. Адже таким малюкам правильної постановки звуковимови недостатньо. І тому самі логопеди часто відмовляються працювати з «проблемною» категорією маленьких пацієнтів, не бачачи перспектив. Це ж відбувається, коли дитина в змозі розмовляти - але уникає взаємодії з педагогом. Заняття з логопедом-дефектологом здатні ненав'язливо соціалізувати і підвищити психомовною рівень дитини, якій не в змозі допомогти традиційна логопедія.

Яким малюкам потрібні заняття з логопедом-дефектологом

Заняття логопеда-дефектолога допоможуть дитині знайти спільну мову з навколишнім світом за наявності таких порушень:

Логопедичний масаж для «мовчунів»

Логопедичний  масаж розвиває мовний апарат, тонізує та стимулює іннервацію артикуляційних м’язів, оптимізує функціонування головного мозку.

Логомасаж починається з легкого прогладжування лоба та обличчя. Це і вплив на м’язи, і привчання дитини до рук логопеда. Окрім обличчя масуються м’язи комірної зони, робляться вправи для язика.

Логопедичний масаж з використанням зондів у поєднанні з мануальним логомасажем ефективно корегує м’язовий тонус.

Заняття дефектолога з розумово відсталими дітьми не обходяться без логомасажу та ЛФК. Адже така комплексна реабілітація стимулює повноцінне кровопостачання до головного мозку та іннервацію м’язів артикуляційного апарата.

Логопедичний масаж призначується курсами по 10 сеансів. Поєднується з артикуляційною гімнастикою, ізотонічними вправами для м’язів мовного апарата та заняттями зі становлення правильної вимови звуків. Обрання техніки логомасажу погоджується в процесі первинної консультації.

Ігрові заняття з логопедом-дефектологом в нашій клініці

Для дітей з аутизмом створені курси для розвитку, які допомагають будувати вислови, спираючись на візуальний образ (зображення). Заняття логопеда-дефектолога з аутичними дітьми, які не розмовляють або погано розмовляють, вимовляють лише поодинокі слова та короткі вислови допомагають встановити емоційний контакт з малюком, розвинути побутову мову шляхом продуманих ігрових ситуацій. Направлення мови в комунікативний бік шляхом контакту та діалогу, нехай навіть короткого та поки мало емоційного, розвиває розуміння змісту мови, навчання та соціальної адаптації дитини-аутиста.

Заняття дефектолога з дітьми, які мають ЗПР, спрямовані на розвиток мислення. Затримка психічного розвитку спричиняє непідготовленість до навчання коли дитина досягає шкільного віку. Тому головне завдання допомоги таким малюкам – навчити сприймати та самостійно аналізувати інформацію.

Індивідуальні заняття з дефектологом заспокоюють дитину, будують довірливі стосунки – і цим полегшують діалог, покращують результат розвиваючої роботи.

Відео

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CC18. Консультація логопеда (первинна) Дитячий

  30 хвилин

 • LC1. Заняття з логопедом Дитячий

  30 хвилин

 • LC5. Логопедичний масаж Дитячий

  20 хвилин

 • LC7. Логопедичний комплекс №1 (заняття + логопедичний масаж) Дитячий

  50 хвилин

 • LC3. Логопедичне заняття з апаратом ForBrain Дитячий

  25-30 хвилин

Вiдгуки

Олександра 19.10.2020

5.0
5.0

Заняття логопеда-дефектолога з дітьми, які не розмовляють

Були на прийомі у лікаря - логопеда дефектолога Тимченко Вікторії Віталіївні це дуже гарний лікар, добра людина й приємна жінка. Вона одразу сподобалась доньки що сприяло ефективному лікуванню. Проводились різноманітні заняття, завжди мала була у захваті. А головне результат. Спасибі Вам!

Воробій Наталя 16.08.2020

4.0
4.0

Заняття логопеда-дефектолога з дітьми, які не розмовляють

Хочу подякувати всій великій команді Центру стимулювання мозку. Особливо логопеду Каримовой М.Х. за чуткість, терпіння.Для нас эдине було важко, добратися до лікарні.

Світлана 12.06.2020

5.0
5.0

Заняття логопеда-дефектолога з дітьми, які не розмовляють

У мого сина ДЦП, є проблеми з мовою. Полтавська Вікторія Володимирівна, проводить таки гарні заняття, логомасаж. И іш. Дуже дякую за вашу нелегку працю!

Таїсія 21.04.2020

5.0
5.0

Заняття логопеда-дефектолога з дітьми, які не розмовляють

Спостерігатися у Боровницької І.Я. це така удача. Від занять і процедур завжди є результат.. Ірина Ярославна не тільки домоглася чистої мови, дитина підтягнувся в навчанні. Величезне подяка !!!

Кушнірова 27.02.2020

5.0
5.0

Заняття логопеда-дефектолога з дітьми, які не розмовляють

Дуже дякую логопеду Аніщенко Вікторію Миколаївну за професіоналізм і цікаві заняття. Дитина пізно заговорив, тому був явний дефект мови, він дуже відставав по навчання у школі. Звернулися в клініку, Вікторія Миколаївна відразу подружилася з Вітею, мені вона теж здалась гарною людиною і дуже добрим доктором. В процесі лікування особливо нам сподобалася зарядка для мови і логомасаж. Я звичайно не вмію, ну щось подібне повторюємо з сином перед сном. Також дають цікаві завдання на листочках, котрі дитина виконує вдома самостійно і робить це з великим задоволенням. У школі помітили колосальні зміни дитини в кращу сторону. Мова ще не зав сим чітка, але ми на початку шляху. Ще раз дякую, і низький поклон вашей праці! Ціни теж дуже приємні. Пізніше плануємо пройти терапію inTime. Всім рекомендую: звертайтесь вам обов'язково допоможуть!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті