icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Корекція розвитку мови

Формування мови - одна з основних характеристик загального розвитку дитини. Мова для дитини - найважливіший засіб зв'язку з навколишнім світом, спілкування і взаємодії з оточуючими людьми, а також отримання інформації для пізнавальної активності і розвитку мислення.

Корекція й розвиток мовлення у дітей в Києві

У нашій клініці використовуються новітні методи корекції та розвитку мовлення у дітей.

Норми мовного розвитку дитини

Вік Норми мовного розвитку
2 місяці Окремі звуки, спонтанні вокалізації, спрямовані до мами і іноді - іншим дорослим.
3 місяці Розтягування голосних звуків, гуління, «воркування», реакція на звернення.
4 місяці Гуління переростає в рулади (один голосний перетікає в інший), реакція на зміну інтонації.
5 місяців Мелодійне гуление, випадковий лепет, додаються деякі приголосні звуки (п, б, м), перші поєднання складів.
6 місяців Удосконалення випадкового белькотіння, злиття приголосних з голосними, спроби імітації чутних звуків.
7 місяців Лепет, розуміння сенсу слів.
8 місяців Лепет як спілкування, імітація звуків, які вимовляються дорослими, без розуміння сенсу.
9 місяців Ускладнення белькотіння, звукові серенади, проголошення перших полегшених слів.
10 місяців Розуміння все більшої кількості слів, наслідування мови дорослих, поява в мові нових складів і простих слів.
11 місяців Відтворення звуків на власний розсуд, збільшення кількості полегшених слів.
12 місяців Легкість в наслідуванні новим почутим словами, близько 10 полегшених слів в активі, розуміння більше 20 слів.
2-й рік життя Автономна активна мова (використання аморфних слів-коренів); в 1,5 року - використання одного слова для позначення ряду предметів); в 2 роки - співвіднесення знайомих слів з зображеннями; до третього року - спроби змінювати слова; розуміння і виконання найпростіших команд.
3-й рік життя Зв'язковий характер мови, поява і поступове ускладнення пропозицій, перші питання, зміна інтонації, швидке збільшення словникового запасу, словотворчість.
4-й рік життя Поява у мові речень, що складаються з підмета, присудка і доповнення; правильна вимова більшої частини звуків; здатність відповідати на найпростіші запитання; вживання фраз, що складаються більш ніж з чотирьох слів.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC18. Консультація логопеда (первинна) Дитячий

  30 хвилин

 • LC1. Заняття з логопедом Дитячий

  30 хвилин

 • LC5. Логопедичний масаж Дитячий

  20 хвилин

 • LC7. Логопедичний комплекс №1 (заняття + логопедичний масаж) Дитячий

  50 хвилин

 • LC3. Логопедичне заняття з апаратом ForBrain Дитячий

  25-30 хвилин

Вiдгуки

Катерина 08.02.2022

5.0
5.0

Корекція розвитку мови

Хочу подякувати всьому вашому професійному колективу, за грамотність ваших фахівців та індивідуальні підходи до кожного клієнта. Особливо хотілося б виділити логопеда - Вікторію Миколаївну, вона не тільки виконує свою роботу, а із легкістю заохочує дитину до занять. Щиро дякуємо ще раз, так як, навчання гарної мови - запорука успіхів та розвитку у майбутньому!

Елена Викторовна 18.06.2021

5.0
5.0

Коррекция развития речи

Я работаю педиатром и каждый день ко мне на прием приходят родители с детками разного возраста. Будучи специалистом я понимаю, что речь у ребенка формируется в его первые годы жизни. Наблюдая за своим трехлетним сыном стала понимать, что речь не соответствует нормам речевого развития ребенка его возраста, и забеспокоилась. Зная наверняка, где работают грамотные логопеды, сразу отправилась с Максимом в клинику Центр Стимуляции Мозга. Здесь записалась на консультацию к Полтавской Виктории, зная, что она специалист в вопросе коррекции и развитии речи у детей. Каждое занятие проходило в непринужденной обстановке и ребенок за 5 - 7 минут вливался в игру и с удовольствием выполнял все задания которые для него подготовил врач. И результат не заставил себя ждать, буквально через 3 недели посещения занятий с Викторией Владимировной сын стал четче выговаривать слова, дома мы стали учить с ним короткие стишки и ему это очень нравится, так же он всегда с нетерпением ждет когда снова придем сюда на занятия. Спасибо вам за ваших профессиональных логопедов, буду всегда рекомендовать своим клиентам посещать именно вашу клинику.

Оленка Жук 07.05.2021

5.0
5.0

Корекція розвитку мови

Хочеться подякувати фахівцю вашої клініки логопеду Аніщенко Вікторії Миколаївні. Вона не тільки зайнялася корекцією та розвитком мови нашої 5 річної Ксюші, а й допомогла позбутися діагнозу поставленого раніше - затримка мовного розвитку. Ще зовсім недавно моя донечка дуже погано і невиразно розмовляла, частково навіть не вимовляла деякі звуки та наш сімейний лікар порекомендував нам відвідати клініку ЦСМ. Дуже сподобався підхід фахівця в лікуванні, на заняттях проводилися різні логопедичні зарядки, розвиваючі ігри та розмальовки. Кожен раз дитина чекала зустрічі з улюбленим доктором, а я не могла натішитися результатами та успіхам моєї Ксюші. За правильне виконання завдань фахівець навіть заохочувала дитинину маленькими призами і яскравими наклейками. Можна з упевненістю сказати, що Вікторія Миколаївна справжній професіонал своєї справи й напевно допоможе кожній сім'ї, що до неї звернеться. Дякую за вашу працю та індивідуальний підхід.

Олександра 29.04.2021

5.0
5.0

Корекція розвитку мови

Нашому синові ще в 4 роки поставили діагноз мономорфна дислалія, тоді йому важко давалося вимова шиплячих і свистячих звуків. Спершу ми з чоловіком не дуже надавали цьому значення, але навіть через два роки ситуація не змінилася. Дмитру вже пора було йти в школу, а його мова була досить невиразною. Цього разу ми звернулися в клініку ЦСМ до логопеда дефектологу Тополевської Ірини Миколаївни. Її нам порекомендували як грамотного фахівця з питань корекції та розвитку мовлення у дітей. Наші надії виправдалися лікар знайшла підхід до дитини, проводила з нею різні розвиваючі заняття і результат ми вже бачимо. Відвідувати заняття ми продовжуємо і зараз. Ми з чоловіком дуже вдячні клініці Центр Стимуляції Мозку, спасибі великого лікаря і чуйному персоналу.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті