icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Ортопедія та травматологія

Лікування багатьох гострих і хронічних захворювань та патологій опорно-рухового апарату. Використання новітніх методів корекції та реабілітації після всіх видів ушкоджень та операцій. Швидке і якісне відновлення у пацієнтів, супровід їх до повного одужання.

Ортопедія та травматологія у Києві

Пошкодження опорно-рухового апарату завжди відрізнялися розвитком важких наслідків і ускладнень. Якщо вас турбують болі в суглобах і спині, ви підозрюєте, що в результаті травми отримали вивих або перелом — не займайтеся самолікуванням! Наші лікарі нададуть всю необхідну допомогу, проведуть діагностичне обстеження, призначать лікування та будуть супроводжувати до повного одужання. Фахівці ортопедії та травматології у Києві в «Центрі Стимуляції Мозку» тісно співпрацюють з іншими лікарями для проведення комплексної терапії будь-якого виявленого захворювання.

Травматологія та ортопедія — це розділи медицини, які вивчають причини розвитку захворювань, виникнення пошкоджень і травм опорно-рухової системи, методи діагностики та лікування, заходи відновлення, реабілітації та профілактики. Робота відділення травматології та ортопедії ЦСМ ґрунтується на застосуванні ефективних технологій у лікуванні травм опорно-рухового апарату, хвороб кісток, суглобів, зв’язок тощо, використанні новітніх методів корекції та реабілітації, що забезпечують швидке і якісне відновлення у пацієнтів.

Коли потрібна консультація ортопеда-травматолога?

Ортопед-травматолог — це лікар, який лікує травми та захворювання опорно-рухової системи, розробляє відновлювальні програми після всіх видів ушкоджень та операцій, для спортивної реабілітації.

Показання для звернення до ортопеда-травматолога:

Найчастіше пацієнти звертаються за консультацією до ортопедів-травматологів із приводу побутових (вивихів, розтягнень тощо), виробничих (травм хребта та кінцівок, наслідків від удару електричним струмом тощо) та спортивних травм. Окремим напрямом є дитяча спортивна ортопедія та травматологія, оскільки діти, що займаються атлетикою, танцями, бігом, плаванням та іншими видами спорту, можуть отримувати травми. Серед найчастіших: розтягнення зв'язок і м'язів, вивихи, переломи, колінний тендиніт («коліно стрибуна»), епікондиліт («лікоть тенісиста»), підошовний фасциит.

Записатися до ортопеда-травматолога в Києві в ЦСМ потрібно, якщо ви помічаєте у себе такі симптоми, як:

Що лікує ортопед-травматолог?

Компетенція травматолога-ортопеда поширюється на безліч гострих і хронічних захворювань і патологій опорно-рухового апарату. До цього лікаря звертаються при таких хворобах, як:

Діагностика у травматології та ортопедії

Основою постановки правильного діагнозу та своєчасного початку лікування є сучасні методи обстеження. Первинний прийом у ортопеда-травматолога охоплює огляд, збір анамнезу, оцінювання поточного стану здоров’я, пальпацію, перкусію, визначення обсягу рухів у суглобах, м’язової сили, функціональності кінцівок і розробку тактики діагностики, куди можуть додаватися лабораторні аналізи, біомеханічний комплекс, інструментальні методи.

Діагностична база «Центру Стимуляції Мозку» представлена сучасним обладнанням, що дає змогу проводити всебічне обстеження при будь-яких порушеннях опорно-рухового апарату.

Лабораторні аналізи охоплюють загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, гістологічні дослідження тощо. Біохімія особливо важлива під час діагностики пухлин кісткових тканин, запальних і інфекційних патологій, для моніторингу лікувального процесу. Крім лабораторного обстеження, пацієнт проходить інструментальну діагностику.

Травматологія та ортопедія використовують такі методи інструментальної діагностики, як:

За призначенням ортопеда або травматолога також проводяться пункції суглобів, біопсія кістки з подальшим цито- та гістологічним дослідженням.

Методи лікування у травматології та ортопедії

Лікування захворювань опорно-рухового апарату охоплює консервативні та хірургічні методи. Схема терапії добирається індивідуально для кожного пацієнта. Водночас ортопед-травматолог враховує характер травми або особливості захворювання, супутні патології, поточний стан здоров’я, вік та інші фактори.

Консервативні методи лікування у травматології:

Лікувальна гімнастика проводиться з метою терапії, реабілітації та профілактики порушення опорно-рухових функцій організму, а також відновлення нормальної роботи рухового апарату.

У ЦСМ реабілітація та відновлення ґрунтуються на ефективному поєднанні різних фізіотерапевтичних методів.

Реабілітація у травматології та ортопедії:

Велике значення в реабілітаційному періоді мають терміни та види іммобілізації, лікування певним положенням тіла, витягування, відновлення навичок самообслуговування та трудової діяльності.

Наші переваги

  1. У ЦСМ працюють висококваліфіковані та досвідчені співробітники — доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації в провідних клініках України та Європи.
  2. Огляд травматолога й ортопеда проходить у комфортних умовах.
  3. Діагностика проводиться комплексно на сучасному обладнанні експертного класу зі швидким отриманням результатів.
  4. Ефективне лікування призначається навіть при запущених захворюваннях.
  5. Фахівці в галузі відновлювальної медицини добирають індивідуальну програму спортивної реабілітації.
  6. Реабілітація в травматології та ортопедії ґрунтується на використанні новітніх технологій та сучасного обладнання, створення максимально комфортних умов для пацієнтів.

Лікарі

На прийом ортопеда-травматолога може направити хірург, терапевт та інші лікарі. Якщо вам необхідно записатися до травматолога-ортопеда у Києві, звертайтеся до ЦСМ. Для цього достатньо зателефонувати за одним із номерів, зазначених на сайті. У нашого оператора ви можете дізнатися, як проходить консультація ортопеда, ціни на послуги, особливості реабілітації, а також вибрати зручний день і час для прийому.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті