icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Логопедичні заняття

У дитини з вадами мовлення часто ускладнюється процес соціалізації. Усунути проблеми з вимовою допоможуть фахівці, які використовують перевірені логопедичні вправи, а також володіють особистісними якостями для прихильності маленьких пацієнтів до занять.

Логопедичні заняття у Києві

Клініка «Центр Стимуляції Мозку» пропонує ефективні логопедичні заняття. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть виправити мову дитини та спростити їй процес соціалізації. Перевірені методики (логопедичні вправи, логоритміка тощо), особистісні якості кращих логопедів міста та професійні логопедичні заняття — це можливість успішно розв'язати багато проблем мови маленьких пацієнтів.

Дитині з дефектами мовлення складно спілкуватися, вчитися, брати участь у житті суспільства. Тому їй потрібен досвідчений логопед-дефектолог, який зуміє діагностувати причину мовних аномалій і скласти ефективний план практичної корекції порушень мовлення.

Кому та для чого потрібні заняття з логопедом

Зазвичай дефекти мови у дітей пов’язані із загальним порушенням розвитку. Проблеми з вимовою ускладнюють комунікацію, гальмують розвиток інтелектуальних здібностей. Дитині потрібна допомога в навчанні.

Іноді потрібні й логопедичні заняття для дорослих пацієнтів. Проблеми з вимовою (після травм, важких захворювань) породжують інші складності, негативно впливають на вищу нервову діяльність, ускладнюючи гнозис (розпізнавання об’єкта за ознаками) та праксис (формування усвідомлених рухових навичок).

У разі яких симптомів варто записатися на консультацію логопеда

Логопедичні заняття рекомендовані дітям із різними мовними порушеннями. Батьків має насторожити, якщо дитина:

Можуть спостерігатися порушення голосоподачі та звуковимови, підвищена слинотеча й інші тривожні, але неочевидні для батьків симптоми. Деякі логопедичні проблеми здатен розпізнати тільки грамотний фахівець. Іноді може знадобитися й консультація дитячого невролога.

Захворювання

На логопедичних заняттях не тільки виправляється картавість або шепелявість. Кваліфікований логопед допомагає малюку розвинути пам’ять, увагу, мислення. Може також виявити й усунути дефекти мови при таких захворюваннях і станах:

Фахівці ЦСМ полегшать процес спілкування при гіперсалівації, парезах лицьових м’язів. А також проведуть корекцію дизартрії у дітей із ДЦП, індивідуальні заняття з нерозмовляючою дитиною та логопедичні заняття з аутистами.

Протипоказання

Протипоказань до процедури немає. Але з огляду на поведінкові особливості деяких дітей їм паралельно рекомендовані спеціальні процедури для коригування поведінки: сенсорна інтеграція, апаратні методи, робота з психологом.

Підготовка

Для відвідування занять із логопедом особлива підготовка або здавання аналізів не потрібні. Однак знадобиться попередня консультація логопеда, а у разі необхідності — невролога. Дитину потрібно обстежити, вивчити дані про особливості розвитку та можливості маленького пацієнта, врахувати загальний стан здоров’я. Це допоможе виявити:

Крім цього, лікар повинен визначити доцільність використання апарату ForBrain та логопедичного масажу.

Види логопедичних занять

У клініці ЦСМ кваліфіковані фахівці допомагають дітям розвивати артикуляційний апарат, працюють над формуванням фонематичного слуху, мовним диханням, мімікою. Для цього дитині призначають:

Усі процедури та логопедичні заняття проводяться з урахуванням психофізичного розвитку дітей, їхніх індивідуальних особливостей.

Як проводяться заняття з логопедом

Логопедичні заняття для дітей проводяться в комфортних умовах, які нічим не нагадують лікарню. Протягом півгодинних занять (комплексне — 50 хв), малюк може сидіти, лежати або грати на спеціальному килимку або за індивідуальною партою. Обережно, але наполегливо логопед приводить пацієнта до бажаного результату. Кваліфікація фахівців ЦСМ дає змогу допомогти навіть у складних випадках мовних порушень (заняття для запуску мовлення, заняття з логопедом після інсульту).

Кількість занять залежить від прогресу малюка, типу мовного порушення та якості виконання домашніх завдань із батьками.

Переваги логопедичних занять у ЦСМ

Порушення мови диктують різні обмеження: навчання в школі, коло спілкування, вибір роботи. Заняття з логопедом-дефектологом у «Центрі Стимуляції Мозку» допоможуть подолати проблему і дітям, і дорослим.

Переваги нашої клініки:

  1. Висококваліфіковані логопеди-дефектологи з досвідом роботи, серед яких можна вибрати «свого» фахівця.
  2. Безпечність процедури.
  3. Сучасне медобладнання, ефективні методики.
  4. Комплексний системний підхід до корекції мовлення.
  5. Комфортне перебування дитини на занятті: спеціалізовані меблі, умови, віддалені від лікарняних кабінетів, можливість проведення заняття як сидячи, так і лежачи, або в ігровій формі на спеціальному килимку.
  6. Можливість отримати допомогу навіть найскладнішим пацієнтам.
  7. Можливість логопедичної корекції не тільки для дітей, а й для дорослого населення.
  8. Доступність ціни логопедичного заняття.
  9. Можливість доповнити основні логопедичні заняття додатковими апаратними методиками, корекційними заняттями, що значно покращує загальний ефект.

Заняття логопеда з дитиною можуть проходити як із батьками, так і без них. Діти однаково відчувають себе безпечно та впевнено. Але в присутніх мам і тат є можливість отримати цінні рекомендації та індивідуальні практичні поради з корекції мовлення у дітей.

Лікарі

Впоратися з вадами мовлення у дитини або дорослого в домашніх умовах — процес складний і часто нерезультативний. Найкраще — записатися на логопедичні заняття до фахівців клініки «Центр Стимуляції Мозку». У нас логопедична допомога буде професійною з довготривалим ефектом.

Запис на заняття з логопедом у Києві здійснюється за телефоном, вказаним на нашому сайті, або через форму зворотного зв’язку.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті