icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Кінезіотерапія

Досягнення терапевтичного ефекту від кінезіотерапії ґрунтується на застосуванні персональної програми терапії, спрямованої на стимуляцію природних внутрішніх резервів організму, що призводить до відновлення його функцій.

Кінезіотерапія

Кінезіотерапія у Києві

Кінезітерапія (кінезотерапія, кінезіотерапія) — це напрямок у медицині, який здійснює відновлення організму після травм, хвороб та хірургічних втручань за допомогою фізичних вправ, зокрема виконаних на спеціальному устаткуванні, спрямованих на різні групи м'язів та ефективних при окремих патологічних станах.

Переважно йдеться про оздоровлення опорно-рухового апарату, але також кінезіотерапію використовують у деяких випадках для зниження ризику виникнення тромбоемболії, патологій дихання, пролежнів, контрактур тощо, а також для збереження загальної фізичної здатності пацієнта. 

(Раніше таке лікування рухом («кінезис» — рух і «терапія» - лікування) називали лікувальною фізкультурою або гімнастикою, ЛФК.)

Консультація кінезіотерапевта у Києві в багатопрофільній Клініці ЦСМ (з подальшим проходженням курсу лікування) дозволить отримати якісну допомогу у відновленні функціональності суглобів, зміцненні глибоких м'язів спини та хребта, підвищенні адаптаційних здібностей організму до повсякденних фізичних навантажень. А крім допомоги кінезіотерапевта, у нашому медичному центрі повного циклу ви зможете пройти якісну діагностику на обладнанні експертного класу та лікування у вузькопрофільних спеціалістів (за потреби).

Кому показана кінезіотерапія

Найбільш поширені показання до кінезіотерапії — це:

Медичні проблеми, при яких ефективна кінезіотерапія

Це далеко не всі діагнози, які можуть стати приводом для того, щоб знадобилася професійна консультація кінезіотерапевта.

Протипоказання до кінезіотерапії

Кінезіотерапевт у Києві в Клініці ЦСМ (а також у нашому медичному центрі у Білій Церкві) може категорично заборонити або відкласти курс кінезіотерапії, якщо в анамнезі пацієнта є:

Що включає в себе кінезіотерапія і чим вона корисна

Як правило, фахівці поділяють кінезітерапію на два напрямки — активний та пасивний. При активній кінезіотерапії людина самостійно здійснює рухи (ходьба, біг, дихальна гімнастика тощо). При пасивній —за допомогою спеціаліста (масаж, рухи з використанням спеціальних тренажерів та апаратів, остеопатія тощо).

Досягнення терапевтичного ефекту ґрунтується на застосуванні персональної програми терапії, спрямованої на стимуляцію природних внутрішніх резервів організму, що призводить до відновлення його функцій.

При складанні персональної програми кінезіотерапевт враховує:

Користь кінезіотерапії полягає у таких ефектах, як:

Але досягти позитивного результату після курсу кінезіотерапії можна тільки в тому випадку, якщо дотримуватись таких правил, як:

правильне дихання під час виконання вправ.

Питання-Відповідь

Чим корисна кінезіотерапія при болях у суглобах?

Головні причини суглобових болів — недостатність зв'язкового апарату та слабкість м'язів, що призводить до зайвого навантаження на суглоби; скутість суглобів. Кінезіотерапія, своєю чергою: посилює мускулатуру, приводить її в тонус, зміцнює м'язовий корсет, розтягує м'язи; нормалізує приплив крові до суглоба та активізує процеси регенерації, чим скорочує терміни реабілітації після консервативного та хірургічного лікування.

Які вправи можна робити при болях у суглобах?

Якщо є запальний процес і суглобові болі, будь-які вправи категорично заборонені без рекомендації фахівця.

Що таке гідрокінезіотерапія?

Гідрокінезотерапія (або гідрокінезіотерапія) — це метод фізіотерапії, який поєднує в собі лікувальну фізкультуру та водну терапію. Застосовується в реабілітації після травм та хірургічного лікування у пацієнтів різного віку (і у дітей, і у дорослих).

Які вправи корисні для суглобів?

Комплекс корисних вправ залежить від того, на яку групу суглобів він спрямований, а також від віку пацієнта та тяжкості проблем. Але при будь-якій лікувальній фізкультурі для суглобів повинні виконувати певні рекомендації. Серед них: розігрів м'язів перед вправами, розтяжка, відсутність різких рухів під час вправ, рівнозначне навантаження на обидва суглоби, зупинка заняття за наявності болю під час руху, дотримання техніки виконання вправ. Також деякі фахівці радять не використовувати бинти та бандажі (але тут думки різняться).

Переваги кінезітерапії у клініці

 1. Клініка ЦСМ — приватний медичний центр повного циклу, в якому ви зможете пройти експертну діагностику з інтерпретацією результатів досвідченими фахівцями, отримати якісне лікування, відновитися після тривалої та/або тяжкої хвороби, травми.
 2. Лікарі з великим клінічним досвідом та високим рівнем емпатії, які вміють мотивувати пацієнта до роботи на результат.
 3. Персональний підхід до проблеми кожного пацієнта.
 4. Діагностичне та лікувальне обладнання експертного рівня.
 5. Комфортні умови проведення діагностики та терапії.
 6. Демократична вартість курсу терапії.

Потрібна кінезіотерапія у Києві? Шукаєте хорошого спеціаліста? Записатися до кінезіотерапевта в київську Клініку ЦСМ можна вже зараз за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті. Виберіть нас та гарантуйте собі можливість покращити здоров'я опорно-рухового апарату та нервової системи. А ще ми пропонуємо мешканцям та гостям Києва та області пройти курс терапії у Клініці ЦСМ у Білій Церкві: до ваших послуг комфортний готель на базі медичного центру, висока якість надання медичних послуг, безпека під час повітряних тривог тощо.

Фахівці

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  Вiдгуки

  Залишити відгук:

  Ваша оцінка:

  Ваша оцінка:

  Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

  Запишіться на прийом

  Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

  Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті