icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Ботулінотерапія

М'язові захворювання, тремор, спазм, нервові тики у дітей - стани, що вимагають обов'язкової консультації невролога. Фахівці ЦСМ, після повного огляду та оцінки стану, підкажуть, як ботулінотерапія здатна допомогти дитині і поліпшити якість її життя.

Ботулінотерапія для дітей у Києві

Ботулінотерапія — це метод лікування захворювань нервової системи, які проявляються спазмом м’язів, вегетативними порушеннями та больовим синдромом. Ботулінотерапія в неврології застосовується понад 20 років, довівши свою безпеку й ефективність. Сьогодні фахівці «Центру Стимуляції Мозку» успішно використовують метод ботулінотерапії для дітей у Києві з метою нормалізації тонусу м’язів при ДЦП та інших патологіях нервової системи. Лікування показує високу результативність при нейрореабілітації та не має наслідків для здоров’я дітей.

У ЦСМ можна записатися на консультацію до дитячого невролога, щоби дізнатися, як ботулінотерапія може допомогти вашій дитині й підвищити якість її життя. Наші фахівці з ботулінотерапії пройшли навчання та сертифікацію щодо застосування ботулінічного токсину типу А, а також освоїли методики підбору дозувань і виконання ін’єкцій.

Показання до ботулінотерапії

Ботулінічний токсин — лікарський препарат, що блокує нервово-м’язову передачу. У сучасній неврологічній практиці такі препарати («Ботокс», «Диспорт», «Ксеомін» тощо) успішно застосовуються під час лікування спастичних больових синдромів, гіперактивності поперечно-смугастої мускулатури та м’язів-сфінктерів.

Сьогодні ботулотоксини активно використовуються в неврологічній практиці в понад 60 країнах світу. Доведено, що ін’єкції препарату не надають на організм настільки негативного впливу, як міорелаксанти. Нейротоксин блокує передачу імпульсу від нервового волокна до м’яза, не провокуючи ризиків для здоров’я дитини.

Симптоми

Захворювання

Ботулінотерапія при ДЦП широко використовується у всьому світі. Ботулінічний токсин типу А, введений у напружені м’язи дитини, знижує м’язовий тонус і збільшує обсяг активних рухів. Також препарат зупиняє розвиток стійких суглобово-м’язових контрактур і вивихів тазостегнових суглобів.

Протипоказання до ботулінотерапії

Лікування ботоксом краще відкласти у разі наявності у дитини респіраторних інфекцій, а також при епізодах підвищеної температури тіла протягом 2 тижнів перед процедурою. Це допоможе знизити рівень імунного навантаження та отримати максимальний результат від процедури. Всі протипоказання до БТА оцінюються лікарем ЦСМ у процесі консультації.

Підготовка до ботулінотерапії

Терапія ботулотоксином проводиться після консультації невролога та ортопеда. Вона необхідна для виявлення показань до ботулінотерапії та розрахунку дози введення препарату. Лікар визначає завдання та прогнозує ефект від терапії, знаходить м’язи-мішені, а також складає план подальшої реабілітації.

На консультації лікар-невролог оглядає дитину, проводить тести великих моторних функцій. Батькам надається повна інформація про особливості ботулінотерапії для дітей і очікуваний ефект лікування, а також надаються рекомендації щодо подальшого відновного догляду за дитиною.

Етапи проведення

У разі наявності показань до ботулінотерапії здійснюється розрахунок дозування препарату. Також лікар визначає м’язи-мішені — точки внутрішньом’язового введення нейротоксину. Ін’єкція ботулотоксину робиться безпосередньо у м’яз, який потребує усунення гіпертонусу. Внаслідок цього тривалість процедури залежить від кількості таких м’язів-мішеней.

Вводять ботулінічний токсин типу А інсуліновим шприцом. Важлива перевага терапії ботулотоксином — тривалий ефект при одноразовому застосуванні. Результат прямо залежить від правильного визначення точок введення препарату, обраного дозування та точного попадання у м’яз.

Фахівці «Центру Стимуляції Мозку» мають необхідні знання та великий досвід застосування ботулінотерапії у дітей із захворюваннями нервової системи. Процедура проходить у сприятливих, спокійних умовах, знижує рівень стресу як у дитини, так і батьків.

Результати ботулінотерапії

Як проявляється ефект від препарату БТА? Як довго триває дія препарату? Ці питання особливо хвилюють батьків наших пацієнтів. Варто зазначити, що еластичність і м’якість ін’єктованих м’язів стає помітною практично відразу після ботулінотерапії.

Після проведення ботулінотерапії дитині не проводять ніяких процедур протягом 14 днів. Через 2 тижні після введення препарату необхідно записатися на консультацію до невролога для оцінки результату терапії та виявлення можливих побічних ефектів. На 3 тижні починається фізична реабілітація з урахуванням зміненого стану м'язів (кінезіотейпування, ЛФК, масаж, розробка суглобів, етапне гіпсування). Це суттєво збільшує об'єм рухів, раніше недоступних пацієнту через спастики. Зникає біль у м'язах при їх розтягненні, яка могла відчуватися раніше на заняттях ЛФК. Стійкий ефект від лікування наступає через 3-4 тижні. Дія ботулотоксину зберігається не менше 4 місяців (іноді до 9 місяців).

Наші переваги

  1. Проведення всебічної діагностики навіть при найскладніших станах, ретельне фізичне обстеження дитини, збір докладного анамнезу.
  2. Можливість записатися на ботулінотерапію за телефоном або на сайті, вибравши найзручніший час для відвідування ЦСМ.
  3. Комплексні послуги в медичному центрі повного циклу.

Лікарі

Щоб отримати консультацію дитячого невропатолога та почати лікування, залиште замовлення на нашому сайті для зворотного дзвінка. Ви також можете зв’язатися з реєстратурою за вказаними телефонами для отримання вичерпної інформації про процедури ботулінотерапії, вартість послуг тощо. Пройти ботулінотерапію в Києві можуть як жителі столиці, так і інших міст.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті