icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Кінезіотейпування

Безпечне і неінвазивне лікування та попередження травм і захворювань м'язів, сухожиль і суглобів шляхом накладення особливих фіксуючих пов'язок - тейпів. Лікування тейпами прискорює реабілітацію, підвищує ефективність фармакотерапії та фізіотерапії.

Кінезіотейпевання

Кінезіотейпування у Києві

Хочете дізнатися, що таке кінезіотейпування? Або вже чули про ефективність цієї процедури та хочете позбутися проявів захворювань суглобів, м’язів або сухожиль, пройшовши процедуру кінезіотейпування в Києві у грамотних фахівців? У «Центрі Стимуляції Мозку» можна проконсультуватися й отримати повний комплекс послуг: від проведення діагностики до лікування та реабілітації.

Кінезіологічне тейпування — це сучасна методика лікування та запобігання травмам і захворюванням м’язів, сухожиль і суглобів. Принцип дії полягає в накладенні особливих фіксуючих пов’язок — тейпів (еластичних стрічок із клейовою основою). Проведення процедури вимагає розуміння, на яку ділянку необхідно накласти пов’язку, яку силу натягу та фіксації вона повинна створити, тому робити її можна тільки у грамотного фахівця. Для дійсно професійного та безпечного тейпування варто звернутися до «Центру Стимуляції Мозку».

Для чого та при яких захворюваннях використовуються кінезіотейпи?

Кінезіологічне тейпування виконується за допомогою особливих еластичних пов’язок. Кінезіотейпи — це стрічки з бавовняної або синтетичної тканини. Одна їхня сторона покрита спеціальним клеєм, що активується під впливом тепла шкіри. Ширина та довжина тейпів варіюється від 5–10 см до декількох десятків сантиметрів. Їхні розміри визначаються клінічними показаннями: діагнозом, розміром ділянки тіла, де потрібно розмістити тейп, тощо. Клейова основа кінезіотейпа є гіпоалергенною. В її складі міститься акрил, який створює надійну фіксацію.

Процедура кінезіотейпування виконується для підвищення ефективності лікування патологій опорно-рухового апарату та реабілітації після травм (спортивних, побутових, виробничих). Раніше ця методика застосовувалася тільки у спортивній медицині, але з часом тейпування стало часто використовуватися фізіотерапевтами, реабілітологами, неврологами, ортопедами та травматологами.

У разі застосування тейпів виходить ефект поліпшення кровообігу та відтоку лімфи, стабілізації мікроциркуляції крові, зняття гіпертонусу м’язів. Метод допомагає поліпшити рухливість суглобів і хребта. Лікування тейпами ефективне при больовому синдромі, перенапруженні та запаленні м’язів. Воно прискорює реабілітацію, підвищує ефективність фармакотерапії та фізіотерапії. Завдяки безпеці та неінвазивності, тейпування часто використовують для:

Застосування методу кінезіотейпування рекомендується при таких порушеннях і хворобах, як:

Крім терапевтичного ефекту, кінезіотейпування може застосовуватися в косметичних цілях для корекції стану шкіри обличчя та шиї, а також для моделювання фігури. Залежно від мети проведення процедури підбирається й методика кінезіотейпування.

Техніки кінезіотейпування та різновиди тейпів

Кінезіологічні тейпи можуть накладатися на такі зони:

Існує кілька способів тейпування з огляду на очікуваний результат:

Сила натягу, створювана тейпом, визначається діагнозом:

Різновиди стрічок для кінезіотейпування:

Колір стрічок не має терапевтичного значення. Вибір забарвлення залежить від уподобань пацієнта та може надавати невеликий ефект кольоротерапії, поліпшує психоемоційний стан і прискорює одужання.

Протипоказання

Процедура не проводиться у разі виявлення таких протипоказань до кінезіотейпування, як:

У «Центрі Стимуляції Мозку» застосовуються тільки оригінальні та якісні тейпи від світових виробників, що істотно знижує ймовірність алергічної реакції на клейову основу стрічок.

Підготовка

Перед призначенням процедури необхідно провести консультацію невролога для визначення показань до кінезіотейпування та уникнення можливих перешкод до його виконання. У разі необхідності пацієнту рекомендується консультація терапевта, кардіолога або іншого профільного спеціаліста.

Після вивчення всіх результатів обстеження лікар ухвалює рішення про необхідність і можливість проведення тейпування, а також знайомить пацієнта з правилами підготовки. Перед кінезіотейпуванням варто прийняти душ або ванну, збрити волосся в зоні накладення стрічок-тейпів. Під час процедури шкіра повинна бути непошкодженою та сухою.

Процедура кінезіотейпування

Кінезіотейпування проводиться в кабінеті, який обладнаний зручними медичними меблями. Температура повітря повинна бути комфортною та не спричиняти небажані реакції в процесі фіксації тейпів, оскільки клейова основа активується під впливом тепла тіла.

Після накладення стрічок варто відмовитися від активних рухів протягом пів години. Впродовж цього часу стрічка добре зафіксується на шкірі, не буде відклеюватися або зміщуватися. Тейп не знімають 5–7 днів. Можливе прийняття ванни або душу, але вода не має бути гарячою. Для безболісного видалення стрічки застосовується спеціальний спрей.

Результати кінезіотейпування

З огляду на поставлені цілі та способу накладення тейпів отримують такі ефекти кінезіотейпування, як:

Ефективність при тейпуванні залежить від кваліфікації фахівця та дотримання рекомендацій лікаря. У ЦСМ процедура проводиться досвідченими кінезітерапевтами, відгуки про роботу яких можна знайти на сайті центру.

Наші переваги

  1. Комфортні умови.
  2. Індивідуальний підхід.
  3. Висока кваліфікація та великий досвід лікаря-кінезітерапевта.
  4. Застосування якісних тейпів із перевіреною ефективністю.
  5. Отримання послуги в клініці повного циклу, де будь-яку проблему вирішують комплексно: від діагностики до лікування та реабілітації.
  6. Доступна вартість кінезіотейпування.

Лікарі

Якщо вам необхідно пройти курс з кінезіологічного тейпування у Києві, звертайтеся до «Центру Стимуляції Мозку», де працюють досвідчені кінезітерапевти, а також інші вузькопрофільні лікарі (невролог, ортопед-травматолог тощо). У нас ви зможете отримати комплексне лікування, включно з будь-якими процедурами фізіотерапії за показаннями. Запишіться на прийом по телефону або заповніть форму запису на сайті.

Фахівці

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Надежда 15.11.2021

5.0
5.0

Кинезиотейпирование

Очень благодарна Паламарчуку Сергею Андреевичу. Он спас меня от болей и теперь я снова в строю! Я работаю в офисе у компьютера и уже несколько лет страдаю от болей, которые вызываются тоннельным синдромом. Что это такое знают все, кто столкнулся с этим пренеприятным заболеванием. Невозможно поднять руку без гримасы боли, тяжело опираться на ладонь при попытке встать с кровати... И таких ситуаций масса в повседневной жизни((( Я обратилась в клинику ЦСМ на проспекте Василия Порика дом 13Б по совету подруги, которая там лечит ребенка. Невролог назначил мне препараты и множество процедур. Среди них была и процедура кинезиотейпирования. Раньше мне не приходилось ее делать и зря! После волшебных и золотых рук Сергея Андреевича я ожила. Ленты комфортно носить, снимаются тоже без проблем. Эффект на 100 %! Теперь моя рука выполняет любые движения, я не морщусь от боли и мне не нужно пить обезболивающие так часто. Планирую пройти курс кинезиотейпирования и по поводу остеохондроза. Это еще один приговор офисных работников. Клинику рекомендую всем! Тут чисто и комфортно. Очень вежливый и профессиональный персонал. Спасибо!

Вероника Ивановна 13.09.2021

5.0
5.0

Кинезиотейпирование

Что такое радикулит знают многие. Боли в спине не давали мне спокойно работать и жить. Обратилась в клинику ЦСМ по совету родственницы мужа. Невролог назначил мне кинезиотейпирование. Эту процедуру проводит Паламарчук Сергей Андреевич и она действительно помогает. Боли значительно уменьшились. Ленты, которые наклеивают, не вызывают дискомфорта и не отклеиваются во время купания. Сергея Андреевича и клинику буду рекомендовать всем знакомым и родственникам! Спасибо вам!

Владимир 26.08.2021

5.0
5.0

Кинезиотейпирование

Я очень благодарен Паламарчуку Сергею Андреевичу за помощь. Я водитель и у меня часто болит спина. Обратился к невропатологу в клинику ЦСМ и мне назначили анализы, а затем прием лекарств и физиопроцедуры. Среди них была и новая для меня процедура - наложение кинезиотейпов. Это такие ленты, которые похожи на лейкопластырь. Они наклеиваются на больное место и устраняют боль, расслабляют мышцы. Сергей Андреевич, спасибо вам! Я благодаря вам смог очень быстро вернуться к работе!

Николай Петрович 05.08.2021

5.0
5.0

Кинезиотейпирование

Я спортсмен и травмы ног оставили много последствий. Мне порекомендовали Центр Стимуляции Мозга на пр-те Василия Порика 13-Б. Там для устранения болей и спазмов мне назначили кинезиотейпирование. Процедуру проводил Паламарчук Сергей Андреевич. Она действительно помогает. Пусть не на 100 %, но боли уже не такие сильные. Неплохая клиника, хорошие врачи. Спасибо.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті