icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Вакцинація дітей - кращий засіб профілактики та захисту дитячого організму від небезпечних інфекційних захворювань. Фізикальний огляд, комфортні і безпечні умови для планової та позапланової вакцинації дітей, дотримання графіків вакцинації відповідно до календаря МОЗ.

Вакцинація дітей у Києві

Вакцинація — це комплекс заходів, спрямованих на введення в організм вакцини, антигенний матеріал якої формує стійкий імунітет, що унеможливлює зараження певними інфекційними захворюваннями або значно полегшує їхній перебіг. «Центр Стимуляції Мозку» займається вакцинацією дітей у Києві згідно з Національним календарем профілактичних щеплень МОЗ України. Перед введенням вакцини педіатр проводить фізикальний огляд, у разі необхідності призначає лабораторні аналізи та дає направлення до вузьких спеціалістів.

Вакцинація дітей є надійним методом захисту від тяжких інфекцій. У сучасних реаліях це питання стоїть гостро, адже у світі періодично трапляються спалахи небезпечних інфекційних захворювань. Найкращий спосіб захисту — вакцинація, яка залишається найефективнішим способом профілактики. Завдяки доступності сучасних та безпечних вакцин, батьки можуть захистити дитину від тяжких та смертельних хвороб.

Навіщо робити щеплення дітям?

Вроджений пасивний імунітет, що передається дитині від матері, з часом слабшає, роблячи малюка вразливим перед інфекціями. Дитяча імунна система розвивається поступово та потребує серйозної підтримки, яку може надати лише профілактична вакцинація.

Після щеплення в організмі виробляють антитіла проти певної хвороби. Коли дитячий організм зустрічається з її збудником, антитіла нейтралізують його, відповідно захворювання не розвивається або проходить в легкій формі без ускладнень. Імунологічна пам’ять працює від 2 до 5 років, після чого потрібна ревакцинація.

Своєчасна вакцинація — найкращий захист слабкого дитячого організму від небезпечних захворювань (поліомієліту, правця, паротиту, краснухи, кашлюку тощо), які можуть призвести до ускладнень і навіть інвалідизації. Паротит особливо небезпечний для хлопчиків через ризик безпліддя. Щеплення від пневмококової та менінгококової інфекцій дають змогу уникнути зараження смертельними хворобами. Також варто згадати обов’язкові проби Манту — ефективний інструмент діагностики туберкульозу.

Види вакцин

Протипоказання до вакцинації

Протипоказання до вакцинації дітей за даними ВООЗ та МОЗ України:

Якщо протипоказання мають тимчасовий характер, після стабілізації самопочуття можна щеплювати дитину за графіком. Винятком є ​​алергія на білок курячого яйця, що міститься у деяких видах вакцин. У цьому випадку лікар складає індивідуальний план щеплень із заміною препарату на безпечний для дітей-алергіків.

Побутує помилкова думка, що при хронічних захворюваннях варто відмовитися від вакцинації. Навпаки, організм дитини ослаблений і потребує додаткової підтримки, яку може надати вакцина. Це питання завжди можна вирішити індивідуально на консультації у педіатра ЦСМ, який оцінить наявні ризики та обере відповідний період для щеплення.

Які щеплення роблять дітям?

До офіційного календаря щеплень входять:

Крім обов’язкових щеплень, дітям можуть робитися додаткові рекомендовані. До них належить вакцинація від менінгококової та пневмококової інфекції, вітряної віспи, грипу.

Підготовка дітей до вакцинації

Фахівці ЦСМ дотримуються графіка вакцинації відповідно до календаря МОЗ або складають індивідуальні у разі порушення загальної схеми та з урахуванням особливостей здоров’я дитини.

Імунізація не потребує спеціальної підготовки. Дитина має бути здоровою протягом 2 тижнів перед введенням вакцини. За бажанням батьків або за призначенням педіатра проводяться аналізи крові та сечі, а також консультації з вузькими фахівцями. Ці заходи допомагають точніше оцінити стан здоров’я перед щепленням. Після вакцинації пацієнт певний час перебуває під наглядом лікаря, щоб уникнути побічних реакцій на вакцину.

Правила вакцинації

Планова вакцинація дітей проводиться з дотриманням суворих правил та норм відповідно до єдиного Національного календаря щеплень, складеного за наказом МОЗ України від 18.05.2018 № 947. У «Центрі Стимуляції Мозку» ретельно стежать за виконанням вимог державної програми.

Щеплення дітей здійснюється:

Наші переваги

  1. У «Центрі Стимуляції Мозку» створено комфортні та безпечні умови для планової та позапланової вакцинації дітей.
  2. Перед щепленням педіатр проводить фізикальний огляд, збирає анамнез, за ​​потреби дає направлення до дитячого невролога.
  3. У ЦСМ працюють грамотні лікарі, які мають високу кваліфікацію та великий практичний досвід у педіатрії.
  4. Маніпуляційні заходи проводять у стерильному кабінеті, обладнаному за останнім словом техніки.
  5. Після щеплення дитина перебуває під наглядом лікаря у комфортних та спокійних умовах.
  6. Після вакцинації заповнюється карта щеплення державного зразка. Лікар інформує батьків про можливі побічні реакції на щеплення, дає необхідні рекомендації.
  7. Запис на прийом педіатра та вакцинацію здійснюється цілодобово. Ви можете залишити заявку на зворотній дзвінок у спеціальній формі або звернутися до центру за телефонами, вказаними на сайті центру.
  8. Вартість вакцинації залежить від виду вакцини та її виробника. Цю інформацію завжди можна уточнити у співробітників ЦСМ.

Лікарі

Зробити щеплення дитині у Києві сучасними та безпечними препаратами можна в ЦСМ. Доброзичлива атмосфера, команда професіоналів та високоякісні вакцини — запорука міцного імунітету вашої дитини. Запишіться до педіатра, аби провести вакцинацію, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті