icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Томатіс терапія

Наш Центр практикує терапію Томатиса як один з кращих способів адаптації людини до звуків і сприйняття навколишнього світу, запрошуємо всіх, кому потрібна допомога такого характеру.

Як вибрати центр Томатиса в Україні і не помилитися

Томатіс терапія

В основі терапії Томатиса лежить поділ процесу слухання і функції слухання. У дітей або дорослих пацієнтів через різні пошкодження або травми може спостерігатися порушення, коли людина чує, але не слухає, тобто мозок не реагує на певні звукові подразники. Пацієнт може звертати увагу на сторонні звуки, але не реагувати на звернення до нього. Терапевтичні сеанси проводяться із застосуванням спеціального приладу – досконалої моделі людського вуха. Це своєрідне тренування середнього вуха, від яких в кінцевому підсумку залежить функціонування мозку пацієнта.

Для чого потрібна терапія?

Метод незамінний для:

Важливо знати. Все тренування повинні проходити на аналогових носіях і програми повинні бути індивідуальними для кожної дитини.

Де ж справжня методика Альфреда Томатиса?

На сьогодні з'явилося дуже багато відгалужень від Томатіс терапії. Одне відгалуження після смерті засновника зареєструвало товарний знак «Томатіс» і для усвідомлених користувачів називає себе офіційними центрами Томатиса. Але, Альфред Томатіс при житті був категорично проти закритих технологій і забороняв створювати різні закриті співтовариства. Цим шансом після сметрі Альфреда успішно скористався його вигнаний син і, в компанії підприємців створили і запатентували торговий знак «Томатіс». Вони придумали багаторівневу фрачайзінговую схему, по якій продають технології по етапах і називають це рівнями. Потрапляючи в таку організацію, клієнт кілька разів проходить одне і теж. Це відбувається тому, що фахівець не навчений і не знає що робити далі.

В основі терапії завжди є: перший курс тривалістю 15 днів. Другий курс, обов'язково повинен бути із записом голосу матері (внутрішньоутробне слухання). Третій курс складається з звукових пологів. На четвертому йдуть мовні фази і так далі.

«Центр відновлювальних методів і розвиваючих методик для маленьких вундеркіндів «КИЯН» і «Центр стимуляції мозку» поки єдині в Україні використовують оригінальні програми Методу Томатиса.

Ми практикуємо терапію Томатиса як один з кращих способів адаптації людини до звуків і сприйняття навколишнього світу, запрошуємо всіх, кому потрібна допомога такого характеру, записатися на прийом до сертифікованого в Європі фахівця. Наш Томатіс-центр є єдиним в Україні, що працює на спеціальному швейцарському обладнанні Tomatis Besson. Ми надаємо послуги з діагностики, лікування і відновної терапії як у дорослій, так і в дитячій неврології.

Терапія лікаря-отоларинголога Альфреда Томатиса вже кілька десятків років допомагає усувати порушення мови, пам'яті, уваги, розлад поведінкових реакцій, а також безліч інших проблем схожого характеру. Представляючи собою особливу систему слухових тренувань, вона покращує здібності мозку отримувати та інтерпретувати інформацію, яка сприймається на слух. На сьогоднішній день в Україні з'явилося безліч центрів і клінік, що пропонують роботу з пацієнтами за методикою Томатиса. Вибираючи серед «третіх і четвертих рівнів Томатиса», методик «голосу матері», потрібно розуміти особливості унікальної технології.

Ви можете зв'язатися з нами, залишивши свої контакти, - і компетентна консультація фахівців не змусить себе чекати. Використовуйте краще для себе і своїх рідних.

Автор статті:
Писарчук Людмила Іванівна
Спеціальність: практична психологія
Стаж: 21 рік

Фахівці

Стеценко Тетяна Іванівна
Стеценко Тетяна Іванівна

Дитячий невролог, епілептолог

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CA1. Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

  45 хвилин

 • CC15. Консультація психолога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CC14. Консультація психолога дитячого (повторна)

  60 хвилин

 • AC2. Томатис-терапія (1-й курс, 15 занять) Дитячий

  11250 грн

 • AC3. Томатис-терапія (2-й курс, 8 занять) Дитячий

  11200 грн

 • AC3. Томатис-терапія (3-8 курси, 8 занятть) Дитячий

  11200 грн

 • CA2. Консультація лікаря невролога дорослого (повторна)

  30 хвилин

 • CC12. Консультація психолога Дитячий

  30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті