icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Високоінтенсивна лазерна терапія

Лазерна терапія - це абсолютно безпечна революційна технологія, яка дозволяє досягти терапевтичного ефекту в глибині тканин. Цей метод ідеальний для лікування патологій кістково-м'язово-суглобового апарату від самих поверхневих, до найглибших з них.

Високоінтенсивна лазерна терапія

Високоінтенсивна лазерна терапія в Києві

Високоінтенсивна лазерна терапія в Києві або HIL-терапія – це унікальна інноваційна технологія, яка дозволяє безболісно впливати на тканини й органи людини за допомогою лазера високої інтенсивності.

Лазер високої інтенсивності – це портативний пристрій, оснащений дисплеєм і автоматичними протоколами терапії, потужністю 500 мВт і більше.

Механізм дії високоінтенсивного лазера

Надпотужний лазер випереджає розроблені на сьогодні технології. Завдяки тому, що імпульс глибоко проникає в тканини, дана технологія дозволяє вилікувати навіть серйозні патології. Лікування лазером високої інтенсивності порівнюють із мікрохірургічним впливом, але при цьому можна уникнути розрізів, проколів і тривалого відновлення.

Як працює високоінтенсивний лазер?

Імпульс проникає глибоко в тканини (до 10 см) і виявляє потужну протизапальну дію. Процедура високоінтенсивної лазерної терапії не лише зменшує біль, але й впливає на джерело запалення, при цьому поліпшуючи функціонування хрящової, м'язової тканини, нервових закінчень, кровоносних судин.

Незважаючи на велику потужність, лазер високої інтенсивності не завдає шкоди оточуючим тканинам. Процедура повністю знаходиться під контролем спеціаліста і її можна зупинити в будь-який час, а ризик механічної травми і опіку зведений до мінімуму.

Показання до високоінтенсивної лазерної терапії

Симптоми

Захворювання

Високоінтенсивна лазерна терапія дає змогу вилікувати ряд захворювань, зокрема:

Протипоказання до високоінтенсивної лазерної терапії

HIL-терапія не застосовується у випадках наявності в тілі кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора/нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів, при вагітності, легеневій недостатності, геморагічних станах, злоякісних пухлинах, лихоманці. Не проводять процедуру в області голови та серця.

Порядок проходження лазеротерапії

При лікуванні хронічного болю рекомендується пройти курс з 6-10 процедур з частотою 2-3 рази на тиждень. В окремих випадках потрібно 10-15 процедур. При гострих ситуаціях терапію проходять щодня, бажано 4-6 повторні процедури. Тривалість однієї процедури високоінтенсивної лазерної терапії складає 2-15 хвилин. Даний процес безболісний, при цьому відчувається легке тепло.

Ефекти високоінтенсивної лазерної терапії

Біостимулюючий механізм

Біостимуляція означає здатність біологічної стимуляції тканин до росту й відновлення на клітинному рівні. Монохромність та когерентність лазерного випромінювання дає можливість із високою точністю налаштувати параметри та режим роботи. Хвилі довжиною 810 / 980 нм і 1064 нм активно впливають на хромофори, що дозволяє досягти максимального терапевтичного ефекту без небажаного опромінення інших областей.

Значна глибина проникнення

Оптимальне співвідношення глибини проникнення випромінювання і його поглинання гарантує ефективну стимуляцію тканин і больових рецепторів на глибині до 12 см. Терапія лазером високої інтенсивності – це швидкий і ефективний засіб впливу на проблемну зону без побічних ефектів.

Швидке і довгострокове позбавлення від болю

Використання лазера з довжиною хвилі, близької до 1000 нм, в режимі екстремально коротких імпульсів дає технології лазера високої інтенсивності BTL абсолютно нові терапевтичні характеристики - здатність створювати механічні хвилі в тканині. Проходячи крізь поверхню шкіри, лазерне випромінювання створює в тканинах фотомеханічну хвилю. Така механічна стимуляція нервових закінчень та інших больових рецепторів в підшкірних шарах негайно блокує провідні шляхи нервової системи, усуваючи біль.

Мікроциркуляція

Механічні хвилі локально стимулюють мікроциркуляцію та сприяють лімфатичному дренажу враженої області. Комбінуючи біостимуляцію і фотомеханічну стимуляцію, лазер високої інтенсивності забезпечує прискорене загоєння тканин і є потужним засобом для негайного усунення болю, що не викликає звикання.

В яких випадках високоінтенсивна лазерна терапія принесе максимальний ефект?

Найбільш поширені показання для застосування інтенсивної лазерної терапії – лікування захворювань опорно-рухового апарату (в т.ч. в гострій формі), реабілітація після операцій і травм, дерматологія, ортопедія. Серед них:

Переваги високоінтенсивної лазерної терапії

 1. Швидкий результат лікування.
 2. Негайне усунення больових відчуттів (результат після 1 сеансу).
 3. Неінвазивність застосування, завдяки чому тканини не травмуються, а ризик зараження відсутній.
 4. Продуктивність і підвищена ефективність. У порівнянні з лазером низької інтенсивності, високоінтенсивному лазеру потрібно менше часу, щоб доставити ту саму кількість енергії в біотканину. При цьому лазерне випромінювання проникає глибше, що прискорює процес відновлення і оздоровлення м'язових і кісткових тканин.
 5. Технічні характеристики апарату BTL-6000 High Intensity Laser 12W. Ця система високоінтенсивної лазерної терапії має ряд унікальних переваг: глибоке проникнення в тканини з потужністю до 12 Вт в постійному режимі, вибіркова довжина хвилі, імпульсний режим для швидкого усунення болю, точне визначення зони впливу, автокалібровка лазера і т.п.
 6. Безпека процедури. Перед початком процедури лікар і пацієнт надягають захисні окуляри, які бережуть очі від лазерного випромінювання, запобігаючи їх пошкодженню.
 7. Можливість поєднувати високоінтенсивну лазерну терапію з іншими фізіотерапевтичними методами (дуже часто її призначають в комплексі з ударно-хвильовою терапією).

Важливими перевагами є і те, що лікування проводиться без госпіталізації, при цьому пацієнт швидко відновлює свою працездатність та повертається до звичного способу життя.

В місці взаємодії з лазером високої інтенсивності стимулюється кровообіг і поліпшується обмін речовин, що веде до відновлення кровопостачання і регенерації тканин, особливо в тих областях, які погано забезпечуються кров'ю.

Переваги лікування в нашому Центрі

 1. Позитивний результат вже після першого сеансу.
 2. Довгостроковий ефект від проведеної терапії.
 3. Використання тільки нового, безпечного, унікального для України устаткування.
 4. Компетентні фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
 5. Використання тільки сучасних протоколів лікування, які відповідають українським та міжнародним стандартам надання медичної допомоги.
 6. Високий рівень відповідальності за якість надання медичних послуг і збереження персональної інформації пацієнтів.

«Центр стимуляції мозку» на Подолі, як і більшість сучасних клінік світу, застосовує високоінтенсивну лазерну терапію для лікування цілого спектру хвороб і рекомендує її пацієнтам із захворюваннями опорно-рухового апарату.

Кваліфіковані лікарі нашої клініки допоможуть пройти курс високоінтенсивної лазерної терапії максмимально комфортно та ефективно.

Питання-Відповідь

Чи можна отримати опік під час використання лазера високої інтенсивності?

Імовірність отримати опік від високоінтенсивної лазерної терапії зведена до мінімуму, оскільки аплікатор має безперервну інтенсивність і проходить вздовж поверхні шкіри. Потужність лазера не дозволяє створювати опіки, залишаючи на дермі лише почервоніння, які швидко минають.

Які побічні ефекти має терапія?

Побічних ефектів терапія не має. Після проведення процедури можливі такі прояви на шкірі, як легке почервоніння обробленої області, але воно проходить протягом кількох годин. Можливе також тимчасове помірне погіршення самопочуття, що є нормою й для інших методів фізіотерапії. Перед проведенням процедури пацієнта обов'язково знайомлять із протипоказаннями. Попередньо можуть знадобитися консультація невролога та фізіотерапевта.

Чи викликає метод звикання, як інші знеболювальні препарати?

Високоінтенсивна лазерна терапія не викликає звикання на відміну від інших препаратів, що блокують біль або забезпечують полегшення болю. Але кількість необхідних процедур та інтервали між ними повинен визначати лікар з огляду на конкретний випадок та показання у пацієнта.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті