icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Видалення шрамів

Шрам - це результат біологічного процесу загоєння ран шкіри або іншої тканини, отриманих в результаті травм, опіків, операцій і захворювань, без якого не може існувати жоден живий організм.

Вилікувати шрам — реально!

Ми всі народжуємося з чутливою дитячою шкірою. Однак протягом життя шкірний покрив проходить безліч випробувань: сонце, старіння, прищі, які мають відбиток як на обличчі, так і на душі. Судження, що шрами прикрашають, сьогодні не підходить ані жінкам, ані чоловікам.

Ми свідомо не прагнемо до шрамів, та коли вони у нас є, ми ховаємо їх за макіяжем. Однак це не кращий варіант, особливо, якщо ви хочете мати природній вигляд, який завжди в моді.

Видалення шрамів — питання завжди актуальне. Через опіки, травми, нещасні випадки, перенесені захворювання, операції спостерігається порушення цілісності шкіри, зміни її клітинної структури та деформація сполучної тканини на місці утворення шраму. Ці косметичні дефекти викликають дискомфорт, мають вкрай неестетичний вигляд і просто турбують.

Сучасні технології пропонують ефективні методи вирішення цієї проблеми. Найкраща методика — високоінтенсивна магнітотерапія. Її принцип в тому, щоб розгладити поверхню шкіри, активувати регенерацію тканин і домогтися природного тонусу.

Видалити шрами на обличчі тепер можна в багатьох клініках і навіть в салонах краси. Однак ми наполегливо рекомендуємо проводити цю процедуру тільки в спеціалізованих медичних установах. Наша клініка має комплекс новітніх пристроїв. Ми використовуємо сучасні ефективні розробки, щоб наші клієнти завжди отримували кращі результати. На вас чекає висококваліфіковане обслуговування та захист.

Видалення рубців рекомендується всім, хто цього хоче. Зрештою, ви маєте право бути привабливими та не хвилюватися в будь-якому віці щодо шрамів. Процедуру можна проводити ​​незалежно від віку, головне — ваша готовність виправити цей недолік.

Сучасні прилади забезпечують безболісний і безкровний сеанс. Пацієнт відчуває себе комфортно, терапевтичний процес не травматичний і не вимагає тривалого й складного періоду реабілітації.

Процедура ефективна для:

Що буде, якщо рубець не лікувати?

Якщо вчасно не провести кваліфіковану терапію, або надати її неправильно, може статися неконтрольований ріст рубця або виникне дефект сполучної тканини. Коли шрам розташований на суглобі, можуть виникнути контрактури з обмеженою свободою руху.

Види рубців:

Зовнішній вигляд рубця та тривалість його формування мають велике значення для ефективності лікування. Чим свіжіші шрами, тим вище ймовірність їх успішного видалення. На початкових етапах лікар може втрутитися в процес утворення рубцевої тканини. Краще починати корекцію відразу після травми на стадії рубцювання, тоді шрам можна зробити менш помітним.

Додаткові процедури необхідні для ефективного видалення тканини, що вже сформувалася. Вибір методу впливу та його тривалість залежать від стану шкіри й типу рубця.

На щастя, медицина постійно розвивається, і наразі у нас є не лише метод лазерного видалення рубців. Ми також використовуємо найсучасніше обладнання — Super Inductive System.

Як позбутися шраму?

У нас часто запитують, як вилікувати шрам?

Найкращий метод — відновлення гладкої, бездоганної шкіри. Він дозволяє видалити рубці за допомогою високоінтенсивної магнітотерапії. Коментарі задоволених пацієнтів підтверджують той факт, що цей метод найбільш ефективний.

Основні переваги методу:

Наука просунулася настільки, що навіть глибокі шрами можна легко видалити за допомогою апарату. Видалення рубців — дуже популярна процедура, тому що такі косметичні та, в деяких випадках, функціональні дефекти шкіри є серйозною проблемою для власника.

Коли людина соромиться свого тіла та обличчя, відчуває себе ізгоєм, вона не може вести повноцінний спосіб життя.

Super Inductive System дозволяє:

Обов'язково попередьте лікаря про алергічні реакції, хронічні захворювання, запальні процеси та прийом ліків.

Запишіться на курс високоінтенсивної магнітотерапії та переконайтеся в результаті вже після першого сеансу.

Джерела

Ціни

 • PC2. Лазеротерапія високої інтенсивності - HILT (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PC8. Ударно-хвильова терапія (УХТ), 1000 імпульсів 1 зона (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

  *1000 імпульсів, 1 зона

 • PA5. Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000) 1 зона*

  30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті