icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Підготовка до іспитів

Так, підготовка до іспитів може бути важкою, і часом навіть не ясно, з чого почати. Проте є способи поліпшити пам'ять, концентрацію уваги на цей період.

Підготовка до іспитів / школи / коледжу / університету в Києві

Можливості людського мозку практично не обмежені, але, як і в випадку з фізичною підготовкою, йому потрібні регулярні тренування. Незалежно від потенціалу, закладеного природою, методом сучасних досягнень можна домогтися істотного поліпшення пам’яті, загострення уваги, підвищення концентрації та інших видів мозкової активності. Дана стаття буде присвячена питанню того, як поліпшити пам’ять і активізувати роботу мозку у дорослих і дітей.

На рівень мозкової активності людини впливає цілий ряд факторів, від загальнофізичного стану до магнітних бур. Спочатку мозок наділений здатністю запам’ятовувати інформацію, адже ця функція підтримується майже 15-ма мільярдами клітин. І щоб розвинути і використовувати цей потенціал в повній мірі, існують спеціальні методи і тренінги на основі розроблених авторських технік. За допомогою їх регулярної практики можна істотно вплинути на розвиток зорової, короткочасної, довготривалої, а також фотографічної пам’яті. Для того, щоб домогтися максимального ефекту, необхідний комплексний підхід. Недостатньо звантажити книги з мережі або вже тим більше використовувати сумнівні рекомендації.

Крім професійних методик необхідно спочатку забезпечити організму належні умови, головною запорукою якого є міцний здоровий сон. Адже під час сну клітини мозку відновлюються, а без регулярного відпочинку людська пам’ять не здатна працювати в повну силу. Причому важливо, щоб час сну припадало саме на нічний час доби, оскільки такі біоритми спочатку закладені природою.

Не менш важливі і регулярні фізичні навантаження не тільки для підтримки загального тонусу, а й для продуктивної роботи мозку. За добу через нього проходить близько двох літрів крові, яка забезпечує клітини киснем. Будь-який вид активності буде тільки на користь, головне, щоб вам було комфортно.

Крім того, слід переглянути свої звички по харчуванню. Одноманітна їжа, яка не насичена необхідними вітамінами і мікроелементами вкрай негативно впливає не тільки на загальне здоров’я, але і на пам’ять зокрема, аж до провалів. Харчування має бути повноцінним, різноманітним, збалансованим, а головне – регулярним. Швидкі перекуси «на ходу» можна практикувати тільки в разі крайньої необхідності. Не менш корисним буде регулярне очищення у вигляді розвантажувальних днів, але робити це найкраще під наглядом професійного дієтолога.

Що стосується окремих продуктів, які сприятливо впливають на роботу мозку, то список досить великий, і це тема для окремої статті. Перерахуємо лише деякі з них: банани, яйця, пророщені злаки, мед, риба і практично всі морепродукти. Для додаткового збагачення раціону рекомендується приймати вітамінні комплекси. Особливо слід звернути увагу на вітаміни групи В.

Всі ці рекомендації стануть гарною підмогою при комплексному підході. Але якщо ви хочете істотно розвинути пам’ять, то без професійної допомоги не обійтися. Фахівці «Центру стимуляції мозку» працюють за унікальною методикою, яка дозволяє в досить короткі терміни добитися істотних результатів. Адже існує багато способів розвитку пам’яті, включаючи різні тести, курси, школи і т.д. Але далеко не всі з них ефективні. А методика, розроблена нашим центром, діє, незалежно від рівня підготовки.

Хотілося б звернути увагу керівників підприємств на те, що розвиток такого роду буде корисно для ваших співробітників не менше, ніж спеціалізовані курси і семінари. Стимуляція мозку позитивно відбитися на продуктивності роботи і, отже, підвищить фінансові показники компанії. У числі наших програм, за якими ми працюємо, є вкрай ефективний курс, призначений для топ-менеджменту компаній, незалежно від напрямку їх діяльності. Методика була заснована в результаті досліджень провідних фахівців кращих світових інститутів нейропсихології. Для вас буде надано все необхідне, щоб ви відчували себе комфортно: просторі приміщення для занять, кваліфікований персонал, методичні матеріали та інше.

Ми знаходимося в Києві, але також успішно співпрацюємо з компаніями з інших міст. З усіх питань, будь ласка, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті або приходьте до нас в центр. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання. Прийом ведеться за попереднім записом.

Центр стимуляції мозку представляє унікальну методику стимуляції мозку, розроблену для Топ-менеджерів на основі досліджень світових наукових університетів в форматі B2B (business to business):

Джерела

Фахівці

Жук Олександр Вікторович
Жук Олександр Вікторович

Остеопат, краніосакральний терапевт

Сертифікати

Ціни

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті