icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Як забезпечити реабілітацію дітей з інвалідністю за бюджетні кошти в «Центрі стимуляції мозку» (Постанова №309)

Згідно Постанові №309, щоб отримати безкоштовну реабілітацію дітей з інвалідністю в клініці «Центр стимуляції мозку» і Центрі Пріоритет, представник дитини подає в місцевий орган заяву про необхідність його направлення в реабілітаційний центр для дітей.

Постанова 309

Як забезпечити реабілітацію дітей з інвалідністю за бюджетні кошти в «Центрі стимуляції мозку» (Постанова №309)

Згідно з Постановою №309, щоб отримати безкоштовну реабілітацію дітей з інвалідністю в Києві в Клініці «Центр стимуляції мозку»‎ і Центрі «Пріоритет»‎ (№39 й №38 у Переліку реабілітаційних установ, закладів охорони здоров'я, які здійснюють заходи щодо реабілітації дітей з інвалідністю станом на 01.02.2023), представник дитини має подати до місцевого органу заяву. У ній заявник обґрунтовує необхідність направлення дитини до реабілітаційного центру. 

Як отримати безкоштовну реабілітацію для дитини в ПП «Центр стимуляції мозку», ТОВ «Центр Пріоритет» у Києві та ТОВ «Клініка ЦСМ» у Білій Церкві

 1. Подати заяву встановленого зразка до Управління праці та соціального захисту населення (далі УПСЗН) за місцем проживання / реєстрації дитини.

Зразок заяви можна скачати у нас на сайті або оформити її в довільній формі. Потрібно обов'язково вказати дані про обрану установу для реабілітації дитини-інваліда. Тобто, якщо ви обираєте «Центр стимуляції мозку» та «Центр Пріоритет», у поданих документах вказуєте нас як виконавців реабілітаційних послуг.

 1. До заяви додати копії документів, визначені у постанові.

При подачі заяви надаються копії:

 1. Після погодження заяви УПСЗН повідомить центр про направлення дитини на індивідуальну програму корекції та реабілітації.
 2. Медична установа та УПСЗН укладають та підписують двосторонній договір. Адміністратор повідомить вас про це та проінструктує про подальші дії. Потрібно буде заповнити анкети, проконсультуватися з куратором реабілітаційного курсу, скласти графік занять зручний для вас та спеціалістів клініки тощо.
 3. Орієнтовно за 5 днів до початку курсу центр повідомить вас через Viber або e-mail про орієнтовний графік занять.

І це все, що від вас треба! 

Після цього зустрічаємося в Центрі та плідно працюємо для досягнення максимального результату для вашої «особливої» дитини.

Як безкоштовно пройти реабілітацію дітям з інвалідністю в нашому центрі реабілітації

Нині основні реабілітаційні послуги в Києві та інших містах України діти з обмеженими можливостями можуть отримати за державні кошти. Для цього потрібно звернутися до відповідних органів. 

У клініці «Центр стимуляції мозку» та «Центрі Пріоритет» можуть отримати реабілітаційні послуги за бюджетні кошти не лише хворі на ДЦП. Вони доступні для деяких інших категорій дітей з обмеженими можливостями. Пройти інтенсивний курс зможуть діти із такими проблемами:

Послуги реабілітації, які отримують діти за програмою 

У Постанові №309 врахований основний перелік консультативних і терапевтичних послуг, які можуть бути надані дитині (зокрема при реабілітації дітей з ДЦП). Серед них:

Реабілітаційні послуги призначаються персонально. У кожному випадку враховуються особисті потреби дитини з обмеженими можливостями.

Вартість реабілітаційних послуг обумовлюється підібраною для дитини персональною програмою. У ній визначаються обсяг і терміни оздоровлення, яке фінансується з державного бюджету. Пацієнт, який потрапив до клініки за програмою, не оплачує послуги клініки.

«Центр стимуляції мозку»та «Центр Пріоритет» пропонують одну з найкращих програм нейрореабілітації. Вона допоможе одержати рухові навички, навички самообслуговування, розвинути мовлення. А також закріпити ці навички. 

За міжнародними стандартами оцінюється функціональний стан дитини та ставляться цілі реабілітації. Виходячи з цілей, складається індивідуальний план лікування і проведення занять. При цьому обов’язково враховуються особливості та потреби дитини та її сім’ї. Наш підхід дозволяє на кожному етапі реабілітації бачити реакцію організму на методи, котрі застосовуються. Це дозволяє вчасно коригувати програму реабілітації. Завдяки чому, пройшовши реабілітацію у нас, дитина отримає максимальний результат без ризику заподіяння шкоди організму.

Залежно від потреб та особливостей дитини, реабілітація складається з:

Ми завжди працюємо на досягнення дитиною бажаного результату. 

Завдяки новим технологіям і комплексному підходу, ми гарантуємо якісне надання допомоги за основними напрямками реабілітації:

Чому батьки та опікуни обирають для реабілітації дітей «Центр стимуляції мозку» та ТОВ «Центр Пріоритет»

 1. Ми — це мережа центрів реабілітації та нейротерапії, яка має багаторічний успішний досвід роботи з дітьми з особливими потребами.
 2. Надання послуг за державною програмою фінансування.
 3. Ліцензована медична допомога: Ліцензія МОЗ України Медична практика. АЕ №282410.
 4. Міжнародна сертифікація за стандартами ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT). 
 5. Високий показник ефективності. Симптоматична корекція ДЦП та інших станів має довгостроковий ефект.
 6. Фахівці клініки працюють за світовими науковими стандартами та протоколами з перевіреною ефективністю.
 7. Зручне розташування у Києві: недороге проживання, транспортна розв'язка, у вільний від лікування час можна скористатися путівником і подивитися всі найцікавіші місця.
 8. Використання лише нового, безпечного, унікального обладнання під час реабілітаційних заходів

Наш центр реабілітації у Києві готовий прийняти на реабілітацію дітей із ДЦП та іншими категоріями інвалідності за державною програмою. Щоб дізнатися подробиці, зв'яжіться з нашим контакт-центром за телефоном або через форму зворотного зв'язку. Оператори клініки нададуть всю потрібну інформацію про послугу і про те, як нею можна скористатися. Ми працюємо, щоб кожна «особлива» дитина в Україні отримала якісну комплексну допомогу в реабілітації та корекції порушень розвитку!

Джерела 

Вiдгуки

Наталія 15.02.2021

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Хочу подякувати адміністрації центру та всім співробітникам за індивідуальний підхід до кожного "маленького пацієнта". В 2020 році пройшли два курса реабілітації (липень, листопад): розвиваючі заняття з корекційним педагогом; логопедичні заняття з елементами ForBrain, сеанси загального масажу, лікувальна фізична фізкультура та консультації вузьких спеціалістів (дитячий невролог, дитячий психіатр, логопед-дефектолог, психолог). Результатом задоволені!!!

Раиса 07.02.2021

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Хорошее дело , только жаль нам уже больше лет и нет возможности для взрослых оздоровиться. Нам уже 40

Юлия Иванова 03.03.2020

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Хорошая программа. Теперь еще больше деток сможет пройти такую нужную реабилитацию. Приятно, что государство думает о социальной защите инвалидов с ДЦП и вдвойне приятно, что в программе участвуют такие современные центры с новым оборудованием. Спасибо вам!

Татьяна 16.02.2020

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Воспользовались своим правом на бесплатную реабилитацию ребенка именно в этом центре, результатом, как и отношением врачей и медсестр к ребенку, довольны на все 150%!!!

Светлана 12.01.2020

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Искренняя благодарность администрации Центра и его работникам за их тяжелый и ответственный труд. Мы проходили лечение ДЦП не первый раз, но тут нам больше всего помогли. Конечно, вылечить такое не возможно, никто и не обещает, это - инвалидность до конца жизни, но симптомы стали менее выражены, исчез тремор, судороги, ребенок стал более активным. Всем здоровья!

Владимир 04.12.2019

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Отличное учреждение. Очень помогли. Врачи компетентные, понимающие, если коротко - на своем месте. Внимание и ребенку, и родителям. Понимают, какой трудный и страшный диагноз.

Ирина 08.11.2019

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

У меня ребенок с церебральным параличом. В реабилитации и смягчении симптомов нам здесь очень помогли. Качественное лечение, внимание и забота на уровне. Рекомендую!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті