icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Як забезпечити реабілітацію дітей з інвалідністю за бюджетні кошти в “Центрі стимуляції мозку” (Постанова №309)

Згідно Постанові №309, щоб отримати безкоштовну реабілітацію дітей з інвалідністю в клініці "Центр стимуляції мозку" і центрі "Пріоритет", представник дитини подає в місцевий орган заяву про необхідність його направлення в реабілітаційний центр для дітей.

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Як забезпечити реабілітацію дітей з інвалідністю за бюджетні кошти в "Центрі стимуляції мозку" (Постанова №309)

Згідно Постанові №309, щоб отримати безкоштовну реабілітацію дітей з інвалідністю в Києві в клініці "Центр стимуляції мозку" і центрі "Пріоритет" (№3 і №4 в Переліку реабілітаційних установ, закладів охорони здоров'я, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю станом на 10.02.2020), представник дитини подає в місцевий орган заяву про необхідність його направлення в реабілітаційний центр для дітей. 

Зразок заяви можна скачати у нас на сайті або оформити її в довільній формі, але з обов'язковим зазначенням даних про обрану устану для реабілітації дитини-інваліда (тобто, якщо ви вибираєте клініку "Центр стимуляції мозку" і медичний центр "Пріоритет", в поданих документах обов'язково вказуються назви наших установ як виконавців реабілітаційних послуг).

Крім того, при подачі заяви надаються копії:

 • документа, що посвідчує особу дитини;
 • план оздоровлення, який був виданий ЛКК;
 • виписки з історії хвороби (форма № 027/о).

Місцеві органи, зі свого боку, виконують такі дії:

 • перевіряють наявність наданих паперів;
 • гарантують актуальну реєстрацію списків дітей, які потребують реабілітації, і дотримання черговості їх направлення на реабілітаційні заходи;
 • ознайомлюють представника дитини, яка прямує в дитячий реабілітаційний центр, зі списком установ, де може бути здійснена реабілітація дітей з ДЦП та іншими захворюваннями (до цього переліку входить і "Центр стимуляції мозку");
 • вносять відомості про дитину та її забезпечення послугами з оздоровлення в централізований банк даних з проблем інвалідності.

Як безкоштовно пройти реабілітацію дітям з інвалідністю в клініці "Центр стимуляції мозку" і медцентрі "Пріоритет"?

Нині, основні реабілітаційні послуги в Києві та інших містах України діти з обмеженими можливостями можуть отримати безкоштовно, звернувшись до відповідних органів.

Куди і з якими документами звертатися для отримання допомоги в "Центрі стимуляції мозку"

Розпорядниками бюджетних коштів, крім Мінсоцполітики, є:

 • Фонд соціального захисту інвалідів;
 • Орган виконавчої влади з питань соцзахисту населення;
 • Регіональні структурні підрозділи з питань соцзахисту (вони ж, місцеві органи).

У клініці "Центр стимуляції мозку" і медичному центрі "Пріоритет" можуть отримати реабілітаційні послуги не тільки хворі на ДЦП, а й інші категорії дітей з обмеженими можливостями, передбачені Постановою №309.

Послуги реабілітації, які отримують діти за програмою 

У Постанові №309 врахований основний перелік консультативних і терапевтичних послуг, які можуть бути надані дитині (в т.ч. при реабілітації дітей з ДЦП):

Реабілітаційні послуги призначаються персонально в кожному окремому випадку, в залежності від потреб дитини з обмеженими можливостями.

Вартість реабілітаційних послуг для кожного маленького пацієнта обумовлюється обраним медичним закладом згідно персональної програми, в якій визначаються обсяг і терміни здійснення оздоровлення, і фінансується з державного бюджету.

"Центр стимуляції мозку" і "Пріоритет" пропонують одну з кращих програм нейрореабілітації, яка допоможе придбати рухові навички, навички самообслуговування, розвинути мовлення, а також закріпити ці навички. 

За міжнародними стандартами оцінюється функціональний стан, проведення первинної оцінки, складання індивідуального плану лікування і проведення занять, спрямованих на особливості і потреби вашої дитини і сім'ї. Наш підхід дозволяє на кожному етапі реабілітації бачити реакцію організму на методи, котрі застосовуються, і вчасно коригувати програму реабілітації, що дозволяє отримати максимальний результат, не завдавши шкоди.

Після того як буде визначена мета реабілітації, призначаються процедури, які виходять саме з поставленої мети. Це може бути заняття тільки з одним фахівцем, або ціла програма, яка включає роботу кількох фахівців. Незалежно від цього, всі наші фахівці прагнуть досягнення бажаного результату. 

Завдяки новим технологіям і комплексному підходу, ми гарантуємо якісне надання допомоги за основними напрямками реабілітації:

 • Розвиток рухової активності - контроль над спастичністю, збільшення рухового потенціалу, інтегративні методики контролю над картою тіла, методики функціонального біоуправління, контроль над позою.
 • Розвиток мовлення, ковтання і жування - індивідуальні комплексні логопедичні програми і інтеграційні медичні технології.
 • Розвиток мислення і пізнавальної сфери дитини - комплексна програма орієнтована на активацію і інтеграцію фізіологічних механізмів центральної нервової системи.
 • Розвиток навичок самообслуговування.

Наші переваги

Клініка "Центр стимуляції мозку" і медичний центр "Пріоритет" мають такі переваги:

 1. Надання ліцензованої медичної допомоги (Ліцензія Міністерства охорони здоров'я України. Медична практика. АЕ №282410).
 2. Багаторічний досвід роботи персоналу з дітьми, які мають особливості в розвитку і неврологічні проблеми.
 3. Дуже високий показник ефективності: ми працюємо по світовим науковим стандартам.
 4. "Центр стимуляції мозку" і медичний центр "Пріоритет" мають міжнародну сертифікацію за стандартами ДСТУ ISO 9001: 2015 (ISO 9001: 2015, IDT). Система управління (компанії) перевірена і відповідає вимогам.
 5. Зручне розташування в Києві. Історичний район столиці Поділ має свої переваги: недороге проживання, зручна транспортна розв'язка, у вільний від лікування час ви зможете скористатися путівником і подивитися всі найцікавіші місця.
 6. Надання послуг за державною програмою фінансування.
 7. Використання тільки нового, безпечного, унікального обладнання в ході реабілітаційних заходів.
 8. Компетентні фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
 9. Надання послуг тільки за сучасними протоколами, які відповідають українським та міжнародним стандартам надання медичної допомоги.
 10. Довгостроковий ефект (симптоматична корекція проявів ДЦП) від проведеної реабілітації.
 11. Високий рівень відповідальності за якість надання медичних послуг і збереження персональної інформації пацієнтів.

Наш центр реабілітації в м. Київ готовий прийняти на реабілітацію дітей з ДЦП та іншими категоріями інвалідності за державною програмою. Щоб дізнатися подробиці, телефонуйте за контактними номерами, вказаними на сайті. Оператори "Центру стимуляції мозку" нададуть всю потрібну інформацію про послугу і тому, як нею можна скористатися.

Джерела 

Вiдгуки

Наталія 15.02.2021

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Хочу подякувати адміністрації центру та всім співробітникам за індивідуальний підхід до кожного "маленького пацієнта". В 2020 році пройшли два курса реабілітації (липень, листопад): розвиваючі заняття з корекційним педагогом; логопедичні заняття з елементами ForBrain, сеанси загального масажу, лікувальна фізична фізкультура та консультації вузьких спеціалістів (дитячий невролог, дитячий психіатр, логопед-дефектолог, психолог). Результатом задоволені!!!

Раиса 07.02.2021

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Хорошее дело , только жаль нам уже больше лет и нет возможности для взрослых оздоровиться. Нам уже 40

Юлия Иванова 03.03.2020

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Хорошая программа. Теперь еще больше деток сможет пройти такую нужную реабилитацию. Приятно, что государство думает о социальной защите инвалидов с ДЦП и вдвойне приятно, что в программе участвуют такие современные центры с новым оборудованием. Спасибо вам!

Татьяна 16.02.2020

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Воспользовались своим правом на бесплатную реабилитацию ребенка именно в этом центре, результатом, как и отношением врачей и медсестр к ребенку, довольны на все 150%!!!

Светлана 12.01.2020

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Искренняя благодарность администрации Центра и его работникам за их тяжелый и ответственный труд. Мы проходили лечение ДЦП не первый раз, но тут нам больше всего помогли. Конечно, вылечить такое не возможно, никто и не обещает, это - инвалидность до конца жизни, но симптомы стали менее выражены, исчез тремор, судороги, ребенок стал более активным. Всем здоровья!

Владимир 04.12.2019

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

Отличное учреждение. Очень помогли. Врачи компетентные, понимающие, если коротко - на своем месте. Внимание и ребенку, и родителям. Понимают, какой трудный и страшный диагноз.

Ирина 08.11.2019

5.0
5.0

Реабілітація дітей з інвалідністю за бюджетні кошти

У меня ребенок с церебральным параличом. В реабилитации и смягчении симптомов нам здесь очень помогли. Качественное лечение, внимание и забота на уровне. Рекомендую!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті