icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Фонофорез

Фізіотерапевтична процедура, заснована на застосуванні ультразвуку для глибшого проникнення медикаментів у шари покривів шкіри. За рахунок точкового впливу на уражену ділянку від введених ліків не страждають інші органи. Лікування проводиться після призначення висококваліфікованих лікарів на сучасному обладнанні експертного класу.

Фонофорез у Києві

Фонофорез у Києві

Пройти курс фонофорезу в Києві за допомогою сучасної апаратури, яка дозволяє підвищувати ефективність сеансів, пропонує клініка «Центр Стимуляції Мозку». Лікування фонофорезом проходить під наглядом кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід роботи в цьому напрямку.

У медичній літературі та в ЗМІ можна зустріти й інші назви фонофорезу: «ультразвуковий фонофорез», «сонофорез», «ультразвукова терапія». Фонофорез — це методика фізіотерапії, принцип дії якої полягає в застосуванні поєднання ультразвуку і лікарських препаратів. Під час сеансу на шкіру хворого наноситься необхідний препарат і здійснюється вплив УЗ-хвилями, що покращує проникнення медикаментів у шари шкірних покривів. Не всі апарати мають характеристики, які дозволяють у шарах шкіри створити депо препарату з подальшим проникненням його в організм. Наше обладнання має широкий спектр характеристик і дозволяє домогтися ефекту фонофорезу.

Показання до фонофорезу

Загальні показання

Фонофорез призначається при різних неврологічних, дерматологічних та інших захворюваннях, оскільки спектр застосування цієї фізіотерапевтичної процедури досить великий.

Курс фонофорезу рекомендується пройти тим, у кого є:

Досвідчені неврологи та реабілітологи «Центру Стимуляції Мозку» призначають курси фонофорезу в складі комплексного лікування, що дозволяє досягти максимально хорошого результату. За необхідності курс може бути доповнений іншими методиками та процедурами, що покращують результат медикаментозного, післяопераційного, профілактичного та реабілітаційного лікування.

Вікові особливості

Вікова категорія хворих, яким може показаний фонофорез, коливається від немовляти до похилого віку. Серед пацієнтів багато чоловіків і жінок, які займаються фітнесом, активним туризмом і спортом, водять автомобіль і ведуть таку діяльність, яка передбачає тривалі навантаження на хребет.

Найчастіше вперше патології опорно-рухової системи у людини виникають після 45–50 років. У цьому віці через гормональну перебудову і початок процесів старіння вагомо страждає опорно-рухова система. Крім цього, з віком тканини суглобів зношуються, та ймовірність розвитку патологій істотно підвищується.

Серед жінок необхідність у проведенні курсів фонофорезу підвищується на віковому рубежі 30–50 років. У цей період життя у представниць прекрасної статі нерідко накопичується зайва вага, виникає дисбаланс в засвоєнні мінеральних солей, що призводить до остеопорозу.

Фонофорез для спортсменів

Фонофорез рекомендується також використовувати як відновлювальну терапію спортсменам і людям з підвищеним фізичним навантаженням на організм внаслідок специфіки роботи або тренувань:

Застосування фонофорезу пов'язане з його регенеруючими властивостями: під впливом ультразвуку запускаються захисні функції організму, нормалізується стан вегетативної нервової системи, підвищуються адсорбційні властивості кожного покриву. Крім того, кров поглинає ультразвукові хвилі менш інтенсивно, ніж м'язова (в 10 разів) або кісткова (в 75 разів) тканина. Також від введених ліків не страждають інші органи, оскільки виявляється точковий вплив препаратом на уражену ділянку.

З віком збільшується кількість патологій опорно-рухової та периферичної нервової системи. Саме тому серед наших пацієнтів багато хворих з плекситом, болями в спині, невропатіями, тунельним синдромом. Нерідко в ЦСМ звертаються люди, які захоплюються роботою на присадибних ділянках. Цей рід діяльності пов'язаний з додатковими надмірними навантаженнями: підняттям тяжкостей, тривалим перебуванням у статичній позі тощо.

Фактори розвитку патологій

Підвищувати ризик розвитку патологій, при яких рекомендується ультрафонофорез, можуть і інші фактори:

Показання до фонофорезу можуть виявлятися у дітей з ускладненим або прогресуючим перебігом ДЦП, які призводять до ураження нервової системи. Нерідко процедура рекомендується дітям, які страждають від наслідків нейроінфекцій, сколіозу та інших викривлень хребта.

Симптоми

Фонофорез може призначатися при появі таких симптомів:

Фізіотерапія, в тому числі й фонофорез, істотно покращує результати медикаментозного лікування захворювань в цілому. У «Центрі Стимуляції Мозку» ця процедура проводиться після призначення висококваліфікованих лікарів, на обладнанні експертного класу (апарат BTL-4825SL PREMIUM).

Фонофорез найчастіше призначається для якнайшвидшого усунення болю через різні захворювання та швидшого повернення до звичного ритму життя. У деяких випадках, коли незворотні зміни в тканинах не настають, процедура фонофорезу допомагає швидше позбутися захворювання і його неприємних симптомів.

Захворювання

До захворювань, які можна лікувати за допомогою фонофорезу, належать:

Протипоказання

Протипоказання до фонофорезу виявляються під час первинної консультації. До них відносять:

Фахівці «Центру Стимуляції Мозку» при призначенні фонофорезу враховують всі можливі протипоказання. За необхідності для їх виявлення видаються направлення на консультації інших профільних фахівців.

Підготовка до процедури

Процедура не вимагає спеціальної підготовки. Для її проведення хворому достатньо вдягти зручний одяг, провести гігієнічні процедури для кращого розкриття пір шкірних покривів і не наносити на шкіру косметичні засоби, що заважають проходженню УЗ-хвиль і лікарських засобів.

Ефекти

Вплив УЗ-хвиль покращує проникність мембран клітин та робить їм «мікромасаж». Процедура супроводжується виділенням тепла, яке сприяє активізації мікроциркуляції крові, виділенню природного колагену та підвищенню споживання тканинами кисню.

Ультразвуковий фонофорез:

Терапевтичні результати та переваги фонофорезу доповнюються ефектами, якими володіє лікарських препарат, що застосовується під час сеансу. Лікарський засіб під час фонофорезу проникає в шкіру через пори сальних і потових залоз, черезклітинним та міжклітинним шляхами. Приблизно через годину вони проникають у кров і накопичуються в тканинах, впливаючи на них.

Головні цілі лікування фонофорезом — усунення больового синдрому, вплив на запальний процес (протизапальний ефект) і прискорення одужання. Повноцінний курс лікування залежить від захворювання, кількість процедур може варіювати від 6 до 15 (їхня кількість встановлюється лікарем).

Наші переваги

При проведенні фонофорезу в «Центрі Стимуляції Мозку» пацієнт отримує низку переваг:

 1. Призначення процедури з урахуванням усіх індивідуальних особливостей стану здоров'я пацієнта.
 2. Проведення процедур після виключення протипоказань до фонофорезу.
 3. Виконання сеансів на сучасному обладнанні.
 4. Безпека процедури.
 5. Дотримання правил гігієни та антисептики.
 6. Доступна ціна фонофорезу.
 7. Безплатне проведення сеансів для пацієнтів з групою інвалідності або з матеріальними труднощами коштом державних програм.

Загальна вартість фонофорезу залежить від кількості призначених сеансів і виду препарату для сеансів. Дізнатися ціну курсу лікування фонофорезом можна після консультації лікаря.

Лікарі

У ЦСМ пацієнтів приймають лікарі різних спеціалізацій. За необхідності проводиться консультація невролога.

Залишилися питання чи хочете записатися на сеанс? Пройти курс фонофорезу в «Центрі Стимуляції Мозку» можна тільки після консультації лікаря. Запис на фонофорез допоможуть оформити оператори нашого кол-центру. А відповіді на всі запитання ви можете отримати під час консультації фахівця. Бережіть своє здоров'я!

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC10. Консультация нейрореабілітолога для дітей (повторна) Дитячий

  30 хвилин

 • PC9. Фонофорез (Апарат БТЛ - 4000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PA9. Фонофорез (Апарат БТЛ - 4000)

  30 хвилин

Вiдгуки

Надія 26.10.2021

5.0
5.0

Фонофорез

Після осколкового перелому залишилося потемніння в районі суглоба, лікарі у нашій міській поліклініці все розводили руками і не знали чим мені допомогти. Гостювала у Києві у подруги, і вона мені порадила звернутися в ЦСМ. Записали на зручний час. Фізіотерапевт запропонував кілька процедур для зміцнення суглоба, однією з них був фонофорез. Поки пройшла тільки 5 з 10 процедур, але синюшність вже майже зникла. Місце почало червоніти. Величезне дякую. Якщо у вас є подібні проблеми, звертайтеся у ЦСМ.

Мария Бройко 21.07.2021

5.0
5.0

Фонофорез

Хочу выразить огромную благодарность врачу Селезневой Ольге Ивановне за самоотдачу и высокий профессионализм! Я проходила у неё курс восстановления после инсульта. Она мне назначила фонофорез. И хотя пройти нужно 10 процедур, а я пока успела сделать 5, но результат уже огромный! Я благодарна врачу за то, что она мне предложила эту процедуру, и за ее качественную работу.

Олександр 02.07.2021

5.0
5.0

Фонофорез

Хочу подякувати за лікування. Я звернувся з невралгією. Після проведеного лікування дуже залишився задоволений результатом. Дуже уважний лікар, вміє вислухати пацієнта, розташувати до себе. Його висока кваліфікація поза сумнівом. Відповів на всі мої запитання. Ціни помірні. Все на рівні. Найкращий лікар. Дякую. Дай бог Вам всього найкращого!

Юрій Володимирович 14.05.2021

4.0
4.0

Фонофорез

Сколіоз з дитинства, тому щоб підтримати спину, намагаюся щороку проходити курс фізіотерапії. В інтернеті натрапив на оголошення ЦСМ, радий що вирішив звернутися. Дуже все сподобалося: нове обладнання і кваліфіковані фахівці. Сьогодні трохи засмутився, був записаний на один час, але подзвонили і сказали, що доктор затримується на 15 хв, я не планував затримуватися, сподіваюся причина поважна.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті