icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Нова приватна клініка у Голосіївському районі готова приймати пацієнтів за адресою вул. Композитора Мейтуса, 5. Тут ви отримаєте повний комплекс медичних послуг: від експертної діагностики до повного відновлення не виходячи із клініки.

Новий медичний центр у Голосіївському районі

Новий медичний центр у Голосіївському районі

Професійна медична допомога спеціалістів багатопрофільної Клініки ЦСМ тепер доступна й у Голосіївському районі Києва. Приватна клініка в Голосіївському районі наших партнерів - TOP CLINIC DENIS готова прийняти пацієнтів різного віку: від 0 до 99 років і старше. У медичному центрі по вул. Композитора Мейтуса, 5 ви отримаєте повний комплекс медичних послуг у форматі All in One. Це означає, що, коли ви звернетеся до цього сучасного медичного центру в Голосіївському районі, зможете отримати всі послуги від експертної діагностики (тільки тут найпотужніший томограф в Україні - MAGNETOM Skyra Maximize 3T з тунелем 70 см) до відновлення, не виходячи з клініки. 

Клініка на Мейтуса в Києві вміщує на своїй площі дитячу та дорослу поліклініку, вакцинальний центр, діагностичні та лікувальні кабінети з обладнанням експертного рівня, власну лабораторію, жіночу консультацію, операційну, інтенсивну терапію та стаціонар. Також у нас доступні онлайн-консультації (для дорослих), педіатрична виїзна допомога, виклик лікаря додому та невідкладна допомога. У клініці ведуть прийом й спеціалісти Клініки ЦСМ.

Напрямки для дітей

Алергологія, гастроентерологія, гінекологія, дерматологія, дієтологія, імунологія, інфектологія, кардіологія, логопедія, ЛОР-хірургія, неврологія, неонатологія, нефрологія, отоларингологія, офтальмологія, педіатрія, психологія, травматологія та ортопедія, урологія, фізіотерапія, хірургія, ендокринологія.

Напрямки для дорослих

Алергологія, вертебрологія, гастроентерологія, гематологія, гінекологія, дерматологія, дієтологія, інфектологія, кардіологія, мамологія, неврологія, нефрологія, онкологія, отоларингологія, офтальмологія, проктологія, пульмонологія, ревматологія, терапія, травматологія та ортопедія, урологія, флебологія, хірургія, ендокринологія.

Наша мета - зробити не просто багатопрофільний медичний центр, а найкращу приватну лікарню Києва та області для вас. 

Обирайте якість у всьому!

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті