icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Відкриття нового медичного центру в Білій Церкві. В Клініці ЦСМ Ви можете отримати якісну медичну допомогу по міжнародним та державним клінічним протоколам.

Клініка ЦСМ в Білій Церкві

Новий медичний центр у Білій Церкві

Уже 17 грудня 2021 року Ви зможете звернутися до багатопрофільної Клініки ЦСМ, яка відчинить свої двері для дітей та дорослих у Білій Церкві.

Новий медичний центр у Білій Церкві надаватиме повний спектр послуг, тут працюватимуть висококваліфіковані фахівці з багаторічною практикою. Клініка обладнана апаратурою експертного класу провідних світових виробників. Синергія цих найважливіших ключових факторів гарантовано забезпечить якісну медичну допомогу за міжнародними та державними клінічними протоколами.

У Клініці ЦСМ діти та дорослі зможуть прийти на прийом та отримати кваліфіковану допомогу лікарів таких спеціальностей:

Також клініка обладнана сучасним операційним блоком, де проводитимуться оперативні втручання різного рівня складності.

Також у медичному центрі можна отримати консультації та скористатися послугами таких спеціалістів, як:

Відділення фізіотерапії клініки ЦСМ є одним із найбільших в Україні. Фізіотерапевтичні процедури допоможуть значно покращити результати лікування та реабілітації дітей та дорослих навіть у найскладніших випадках. У нашому відділенні пропонуються такі фізіотерапевтичні процедури:

Варто врахувати, що фізіопроцедури сприяють прискоренню процесів загоєння ран та переломів, а в деяких випадках допомагають уникнути медикаментів зовсім, що є незаперечною перевагою для людей з алергічними реакціями в анамнезі.

Клініка ЦСМ має у своєму розпорядженні найбільше в Україні відділення гіпербаричної оксигенації, оснащене сучасними барокамерами. Усі процедури у відділенні проводяться під контролем висококваліфікованого персоналу, що гарантує комфорт та безпеку під час проходження процедури.

Одним із пріоритетів послуг Клініки ЦСМ є надання всебічної допомоги особам з обмеженими можливостями, які потребують постійної реабілітації, та хворим після перенесеного інсульту, дітям із генетичними захворюваннями, розладами аутистичного спектру, ДЦП та затримками розвитку. У разі наявності спеціальних показань проводиться комплексне лікування з використанням стовбурових клітин. Центр приймає на лікування пацієнтів із фізіологічними патологіями та психологічними проблемами будь-якої тяжкості, зокрема з розладами харчової поведінки.

Клініка ЦСМ належить до медичних закладів мультифункціонального типу, тому кожен клієнт тут зможе отримати якісну допомогу з різних напрямів, серед яких:

У разі звернення до Клініки ЦСМ у Белій Церкві пацієнти з патологіями нервової, ендокринної, травної та дихальної системи, опорно-рухового апарату та розладами харчової поведінки можуть розраховувати на проведення санаторного лікування в комфортабельному пансіонаті на мальовничому березі річки Рось. У санаторії, який розташований в екологічно чистій зоні, створені чудові умови для лікування та відпочинку будь-якої пори року.

Для запису на прийом до лікаря або проведення процедур у Клініці ЦСМ достатньо зателефонувати за вказаним на сайті номером або заповнити форму для замовлення зворотнього дзвінка або онлайн-запису. Оператори швидко зв’яжуться з Вами, нададуть відповіді на всі запитання та запишуть на прийом у зручний для Вас час.

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті