icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Багато військових потребують психологічної підтримки та соціальної адаптації, і дуже важливо, щоб таку роботу проводили професіонали. У місті Біла Церква вже було зроблено перші кроки – відбулося відкриття «Центру реабілітації та ментального здоров'я».

«Центр реабилитации и ментального здоровья» в Белой Церкви

«Центр реабілітації та ментального здоров'я» у Білій Церкві прийме понад 50 сімей військовослужбовців для надання безкоштовної допомоги

Підтримка здоров'я українців сьогодні має особливе значення. Насамперед такої допомоги потребують військовослужбовці, які беруть або брали участь у військових діях. І йдеться тут не лише про реабілітацію після отриманих травм. Багато військових потребують психологічної підтримки та соціальної адаптації, і дуже важливо, щоб таку роботу проводили професіонали. На вирішення цих завдань спрямовано всеукраїнський проект «Відновлення України» та програму «Ти як?», ініційовану першою леді Оленою Зеленською.

У місті Біла Церква вже було зроблено перші кроки – відбулося відкриття «Центру реабілітації та ментального здоров'я». Розташований він на базі клініки ЦСМ, яка спеціалізується на реабілітації людей, що мають неврологічні, психічні та психологічні розлади, або ж їх наслідки. Відкриття центру стало плодом спільної роботи одразу кількох організацій – «Міжнародного Штабу Допомоги Українцям» та Київської обласної військової адміністрації. Завдяки залученню бізнесу побудувати та обладнати центр вдалося в максимально короткі строки, що тепер дозволить негайно розпочати роботу згідно з програмою.

Гостями урочистого відкриття стали представники багатьох державних організацій та медичних установ, які взяли активну участь у реалізації проекту:

Всі вони висловили подяку тим, хто приєднався до ініціативи і допоміг у найкоротші строки реалізувати такий непростий проект. Також вони подякували військовим, які захищають Україну, і наголосили на тому, що багатьом з них потрібна медична та психологічна допомога після повернення додому, тому вкрай важливо організувати її на найвищому рівні.

Після завершення урочистої частини гості змогли відвідати приміщення центру, переконатися у високій якості оснащення кабінетів та оцінити умови перебування пацієнтів. Також було організовано зустріч із військовими полку «Азов», які повернулися з полону, та їхніми сім'ями. На даний момент вони проходять лікування та реабілітацію у відповідності до світових стандартів.

Основні напрямки роботи «Центру реабілітації та ментального здоров'я»

Запит на послуги з реабілітації військових та людей, які постраждали внаслідок військових дій, зараз є вкрай великим та різноплановим. Все це було враховано під час розробки програми «Центру реабілітації та ментального здоров'я». Фокус був поставлений на те, щоб допомогти людям з тими чи іншими фізичними та психологічними порушеннями якнайшвидше повернутися до нормального життя. Для цього було обрано такі напрямки:

  1. Лікування опорно-рухового апарату за допомогою методів фізіотерапії, медикаментозної терапії і т. д.
  2. Терапія наслідків тих чи інших неврологічних та психічних захворювань.
  3. Психологічна підтримка та соціальна адаптація військових з метою повернення їх до нормального способу життя.

Для надання вказаних послуг у центрі передбачене все необхідне обладнання. Тут доступні спеціалізовані кабінети для лазеротерапії, масажу, роботи з психологом і не тільки. Для пацієнтів створені комфортні умови перебування – центр розрахований на 55 сімей. До роботи залучено близько 120 кваліфікованих спеціалістів.

Лікування військовослужбовців відбуватиметься абсолютно безкоштовно. Для реалізації такого завдання було залучено кошти міжнародних фондів та бізнесу.

Варто зазначити, що сьогодні аналогічні центри вже відкрито у низці міст Київської області, включаючи Ворзель. Однак у рамках проекту планується освоїти більше районних центрів та інших населених пунктів.

Відео - «Центр реабілітації та ментального здоров'я» у Білій Церкві

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті