icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Технологія ForBrain - це сучасний інструмент, що допомагає стимулювати пам'ять, мову, координацію, тренувати дикцію і інші функції, необхідні для розвитку і життєдіяльності організму.

Як обрати центр, в якому можна пройти FORBrain?

Як обрати центр, в якому можна пройти FORBrain?

Інноваційна технологія ForBrain - це сучасний інструмент, що допомагає стимулювати пам'ять, мову, координацію, тренувати дикцію і інші функції, необхідні для розвитку і життєдіяльності організму. ForBrain - це спеціальна міні-гарнітура, здатна передавати голос за допомогою кісткового сприйняття. Унікальний пристрій посилює голос маленького пацієнта, перетворює і направляє в скроневу частку мозку. Для отримання нового сигналу мозок вимушений створювати нейронні зв'язки, що допомагає стимулювати подальший розвиток сенсорних клітин і, як наслідок, допомагає активізувати мовні функції.

Кому рекомендується використати метод For Brain?

ForBrain ідеальний для дітей із затримкою в розвитку або порушеннями мовних функцій. Це ефективний інструмент при роботі з логопедом, який допомагає посилити і закріпити результат «тренувань». Проте, незважаючи на високу ефективність самого апарату, керувати зайняттям повинен лише справжній фахівець. При пошуку кращого центру для зайняття за системою ForBrain звертайте увагу на такі нюанси:

1. Наявність дипломованих фахівців, що вміють працювати з апаратом.

2. Штат лікарів, які зможуть стежити за станом дитини.

3. Оптимальна цінова політика.

«Центр стимуляції мозку» проводить індивідуальне зайняття за системою ForBrain з використанням додаткового логопедичного, дефектологічного і корекційного зайняття. Кожен маленький пацієнт проходить лікування під пильним наглядом досвідчених лікарів. Тривалість зайняття і їх кількість підбирається строго індивідуально для кожного малюка, що дозволяє отримати максимально швидкий ефект. Для запису на прийом залиште свої контакти - і вам буде призначена консультація в слушний для вас час. Ми з радістю допоможемо вашій дитині!

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті