icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Баротерапія - фізіотерапевтичний вплив на організм підвищеного або зниженого атмосферного тиску.

Баротерапія у Центрі стимуляції мозку

Баротерапія у Центрі стимуляції мозку

Баротерапія - різновид фізіотерапії, який полягає у впливі на організм підвищеного або зниженого атмосферного тиску. Під час сеансу пацієнта поміщають у спеціальну камеру (барокамеру), де і відбувається гіпербарична (з підвищеним тиском) оксигенація (насичення організму киснем).

Функції баротерапії

Яке обладнання використовується для баротерапії

Баротерапію в «Центрі стимуляції мозку» проводять за допомогою барокамер. На сьогоднішній день це найбільша киснева капсула, яка робить процедури комфортними для пацієнта (дозволяє розмістити для лікування великих спортсменів, повних людей, матір з дитиною) і позитивно впливає на організм не тільки при необхідності відновлення легень, але й інших органів і систем організму.

Застосовується баротерапія за Єдиною програмою МАКСИМАЛЬНОГО відновлення легень «Дихай вільно!».

На даний момент баротерапію назначають не тільки для відновлення організму після перенесеної пневмонії. Також її можна застосовувати при цукровому діабеті та людям з низькою коагуляцією (згортанням крові) для загоєння ран і трофічних виразок, при виразках шлунка, атеросклерозі і багатьох інших захворюваннях, що супроводжуються поганим кровообігом і низьким рівнем насичення крові киснем. Для здорової людини баротерапія теж корисна: вона може зміцнити сон, поліпшити загальне самопочуття. Але все ж використовувати цей вид терапії краще тільки за призначенням лікаря.

Як у будь-якої процедури, у баротерапії теж є протипоказання - це клаустрофобія або високий артеріальний тиск. Тому ставтеся до свого організму дбайливо - і він прослужить вам довгі роки!

Щоб записатися на консультацію до пульмонолога або фізіотерапевта, зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, і наші консультанти допоможуть обрати зручний час прийому.

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті