icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

ЄБРР та донори допомагають реабілітаційному центру «Пріоритет» переглянути свою оперативну діяльність та організаційний розвиток.

Українському лікувально-реабілітаційному центру потрібна ваша допомога

Український лікувально-реабілітаційний центр потребує вашої підтримки

«Центр Пріоритет», що розташований у Києві, Україна, надає спеціалізовану неврологічну, психіатричну і реабілітаційну допомогу. Він був заснований у 2018 році Олександром Кияном, який є власником центру. 

Компанія є продовженням діяльності своєї сестринської клініки, Центру Стимуляції Мозку, і була створена з метою надання допомоги тим, хто її потребує, а також сприяння включенню їх у соціальне та економічне життя. Це чудова ініціатива, яка набула нового значення протягом останніх 11 місяців, оскільки російське вторгнення в Україну ускладнило дорожню карту розвитку компанії. 

За підтримки США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР «Центр Пріоритет» прагнув переглянути корпоративні стандарти та покращити організаційний розвиток і бізнес-процеси задля підвищення ефективності роботи відповідно до свого зростання.

Війна унеможливила цей проєкт, оскільки на її початку багато співробітників та їхніх сімей виїхали з міста та країни, залишивши порожнечу в бізнесі, що стало причиною його тимчасового закриття. Однак із поступовим поверненням людей до Києва, компанія почала відновлюватися, і проєкт зміг по-справжньому відновитися.

Допомога тим, хто її потребує

Лікування у Клініці ЦСМ

«Центр Пріоритет» — це насамперед клініка, яка надає спеціалізовані послуги з консультування, лікування та реабілітації дітей і дорослих з органічними ураженнями центральної нервової системи, дитячим церебральним паралічем, розладами аутичного спектра, затримкою розвитку й соціальної адаптації. Раніше компанія працювала переважно з дітьми до 10 років, але зараз усе частіше займається лікуванням і дорослих. 

Сама назва компанії вказує на терміновість виявлення та лікування проблеми, забезпечуючи пацієнтам більшу ймовірність повного одужання — особливо у випадку дітей.

Клініка займається ранньою діагностикою, підтвердженням діагнозу, а також розробкою і проведенням відповідного лікування, якщо воно є необхідним. За словами Олександра, «у випадках, які пов’язані з дитячими хворобами, вкрай важливо почати лікування якомога раніше. Адже всім відомо, що чим раніше почати працювати з дитиною, тим більше шансів отримати стійкі та значущі результати». 

Своєчасне втручання в бізнес

До 2022 року бізнес зростав на 18–25 % на рік, і з таким зростанням виникла необхідність реорганізувати внутрішні структури розвитку й управління, а також отримати нові сертифікати для забезпечення впорядкованої та ефективної діяльності компанії.

Олександр вирішив звернутися за підтримкою до команди ЄБРР з консультування малого бізнесу в Києві. За фінансування США через Фонд сприяння малому бізнесу ЄБРР Банк надав допомогу компанії в розв’язанні проблем неефективності її структури, яка була пов’язана зі швидкими темпами розширення. 

«З самого початку проєкт з ЄБРР був дуже мотиваційним, і я відразу зрозумів необхідність реалізації пропозицій, які були визначені як критичні для розвитку бізнесу. На жаль, весь наш колектив розпався через вторгнення, і згодом мені довелося зібрати нову команду, коли Київ знову став відносно «безпечним». Завдяки тому, що в мене вже були основи цієї нової готової структури, включно з протоколами лікування, програмами навчання й адаптації для співробітників — як нових, так і тих, хто повернувся, нам швидко вдалося інтегрувати їх у робочий процес», — говорить Олександр.

Завдяки проєкту з ЄБРР новачки тепер проходять плавний процес адаптації та введення в посаду, з окресленням усіх посадових інструкцій, бізнес-процесів і корпоративних стандартів до кінця їхнього першого робочого дня.

Наразі компанія налічує понад 150 співробітників, усі вони є професіоналами у своїй галузі. Олександр зберігає інтелектуальний капітал в країні, залучаючи до роботи в «Центр Пріоритет» лікарів, які переїхали з окупованих регіонів України. Він благородно намагається їх утримати, ціною значних витрат для бізнесу, але вважає це обов’язковим у нинішній ситуації.

Стійкість та адаптація

Працюючи після паузи в перші місяці вторгнення, центру вдалося знову відкрити свої клініки в Білій Церкві та на Виноградарі в Києві. Компанія також направляла своїх працівників до так званих «медичних хабів», розташованих у різних районах, для надання негайної спеціалізованої допомоги пацієнтам з особливими освітніми потребами та інвалідністю.

З початку війни компанія відновила 30 % свого обороту — чудове досягнення попри негаразди та невизначеність, а також всупереч необхідності постійно коригувати графік роботи з пацієнтами через безперервні обстріли та дефіцит електроенергії в країні.

Очевидно, що це — щоденна боротьба, але Олександр залишається оптимістом у пошуках нових шляхів просування бізнесу. Це важке завдання і в найкращі часи, але воно є ще складнішим, з огляду на мінливий і непередбачуваний характер поточної ситуації. 

У планах розпочати новий проєкт із ЄБРР, коли настане відповідний час. Тим часом Олександр прагне підвищити впізнаваність компанії за допомогою інших засобів, щоб привернути увагу до її програми лікування тих, хто потребує допомоги, але не може про це дізнатися через війну.

Він також хотів би якнайшвидше розширити роботу в деокупованих регіонах Херсонщини, Маріуполя та Донецька, оскільки там будуть проблеми з наданням медичної допомоги, і багатьом людям у терміновому порядку будуть потрібні якісні медичні послуги. 

Міжнародна підтримка, необхідна для збереження людського капіталу

Зараз Олександр шукає подальшої міжнародної та благодійної підтримки та сповнений рішучості триматися на плаву, продовжуючи надавати послуги, які стають усе більш важливими в країні. «В Україні ситуація для багатьох сімей стає дедалі складнішою та повною невизначеності. Батьки страждають від сильного стресу, психологічної травми або важких поранень — особливо ті, хто брав участь у військових діях, а діти потребують постійного лікування та розвитку. Щоб задовольнити ці потреби та вижити як бізнес, я зараз шукаю благодійні організації, які могли б допомогти зібрати кошти, щоб зокрема діти мали можливість отримати повну програму лікування», — каже він.

Цей бізнес надає найнеобхідніші послуги в країні, яка безмірно страждає під тягарем російської навали. Завдяки «Центру Пріоритет» Олександру вдалося найняти на роботу талановитих лікарів, і це допомогло запобігти відтоку кваліфікованих кадрів на місцевому рівні, але очевидно — йому потрібна додаткова допомога, щоб підтримувати бізнес і зберегти його найцінніший актив в контексті конфлікту, який ще триває, — персонал.

Якщо ви хочете зв'язатися з компанією / підтримати її, то можете написати Олександру на адресу електронної пошти olekskiian_ceo@csm.ua.

Автор: Нік Томпсон

Джерело: https://www.ebrd.com/news/2023/ukraine-treatment-and-rehabilitation-centre-needs-your-support.html

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті